Kültür ve Turizm Bakanlığı 355 Memur Alımı Duyuruları Yayımlandı! 3 İlan

Kültür ve Turizm Bakanlığı 355 Memur Alımı Duyuruları Yayımlandı! 3 İlan

Kültür ve Turizm Bakanlığı bünyesinde başvuruları alınan 355 kadro için başvuru sonucu ile nihai sonuçlara dair duyurular yayımlandı. 3 farklı ilana dair detayları bu haberimizde hazırladık. İşte detaylar.

Kültür ve Turizm Bakanlığı bünyesinde 2022 yılı kamu personel alımları kapsamında 355 kadro için yapılan başvurulara dair sonuç ve başvuru sonucu açıklamaları geldi. Temizlik Personeli, Şoför ve Bahçıvan, Avukat, Çocuk Gelişimcisi, Koruma Ve Güvenlik Görevlisi, Müze Araştırmacısı ile Arkeolog alımına dair duyurulara, en düşük puanlara, asil ve yedek listeler ile tüm detaylara hemen bu yazımızdan erişim sağlayabilirsiniz.

149 Temizlik Personeli Şoför Bahçıvan Alımı

149 sözleşmeli personel alımı (temizlik personeli, şoför ve bahçıvan) sonuçları şu şekildedir:

Başvuruları 25 Nisan 2022 – 9 Mayıs 2022 tarihleri arasında alınan 4/B Sözleşmeli Personel (82 Temizlik Personeli, 64 Şoför ve 3 Bahçıvan) alımı kapsamında başvuran adaylar, il tercihlerine ve puan sıralamasına göre, sonuçlarına kariyer kapısı internet sitesinden hemen erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca duyuru tam metnine de aşağıdaki bağlantıdan erişim sağlayabilirsiniz.

137 Avukat Çocuk Gelişimcisi Güvenlik ve Koruma Görevlisi Alımı

137 sözleşmeli personel alımı (avukat, çocuk gelişimcisi, koruma ve güvenlik görevlisi) hakkında duyuru şu şekildedir:

Başvuruları 11 Nisan 2022 - 25 Nisan 2022 tarihleri arasında alınan 4/B Sözleşmeli Personel (6 Avukat, 4 Çocuk Gelişimcisi, 127 Koruma ve Güvenlik Görevlisi) alımı kapsamında, KPSS puanına göre sıralanan asil ve yedek adayların listesi açıklandı. En düşük KPSS puanları ile sonuçlara hemen aşağıdaki bağlantıdan erişim sağlayabilirsiniz.

Arkeolog ve Müze Araştırmacısı Alımı

69 sözleşmeli personel (40 arkeolog ve 29 müze araştırmacısı) alımı kapsamında sözlü sınava katılacaklara ait duyuru şu şekildedir:

Başvuruları 11 Nisan 2022-25 Nisan 2022 tarihleri arasında alınan 4/B Sözleşmeli Personel (40 Arkeolog ve 29 Müze Araştırmacısı) alımı kapsamında il tercihlerine ve puan sıralamasına göre Sözlü Sınava girmeye hak kazanan adayların sınav tarih ve saatlerine ait listeye aşağıdaki listeden hemen erişim sağlayabilirsiniz. Sözlü Sınav, 30 Mayıs 2022 - 3 Haziran 2022 tarihleri arasında yapılacak.

Sonuç ve tüm puanlar.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
5 Yorum