Kültür ve Turizm Bakanlığı 50 İşçi Alımı Başvuruları Bitiyor

Kültür ve Turizm Bakanlığı 50 İşçi Alımı Başvuruları Bitiyor

Kültür ve Turizm Bakanlığı, İstanbul Atatürk Kültür Merkezi’nde çalıştırılmak üzere sürekli 50 işçi alımı yapıyor. İşçi alımı için gerekli belgeler ve başvuru şartları haberimizin detayında.

Basın İlan Kurumu’nda yer alan ilana göre; İstanbul Atatürk Kültür Merkezi Konser Alanları İşletme Müdürlüğü’nde çalıştırılmak üzere mülakat ile 50 işçi istihdam edilecek.

Başvurular, 24 Şubat 2021 tarihi, mesai bitim saatine kadar Kültür ve Turizm Bakanlığı Döner Sermaye İşletmesi Merkez Müdürlüğü’ne yapılacak. Adres: Çiğdem Mahallesi, Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No: 50 Çankaya / Ankara

50 Sürekli İşçi Alımı Başvuru ortak Şartları

Kültür ve Turizm Bakanlığı’na alınacak 50 personel için başvuru şartları şu şekildedir:Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Daha önce herhangi bir suça karışmamak ve suçlardan dolayı mahrumiyet bulunmamak, Kamu hakları çerçevesinde herhangi bir mahrumiyet bulunmaması, Erkek adayların; askerlik ile ilişiği bulunamamak ya da tecilli olmak, şartlarını barındıran herkes ilana başvuru yapabilecek.

Başvuru İçin İstenen Belgeler

Bakanlık tarafından verilen başvuru formu, Öğrenim durumunu gösterir diploma veya benzeri suret, 5 x 6 boyutlarında iki adet vesikalık fotoğraf, İkametgah belgesi, e-Devlet ya da fiziki alınmış adli sicil kaydı istenmektedir.

Sanat Yönetmeni için aranan nitelikler (1 personel)

Alanında en az 10 yıllık deneyim sahibi olmak ve iyi derece İngilizce/Fransızca ve Almanca bilmek.

Uzman için aranan nitelikler (33 personel)

Alanında deneyim sahibi olmak, En az 4 yıllık eğitim veren yükseköğretim kurumlarının ilgili bölümlerinden mezun olmak şartları aranmaktadır.

Teknik İşler Yönetmeni (1 personel)

Alanında en az 10 yıllık deneyim sahibi olmak, En az 4 yıllık eğitim veren yükseköğretim kurumlarının Makine, İnşaat ve Elektrik Elektronik bölümlerinden mezun olmak ve iyi derece İngilizce/Fransızca ve Almanca bilmek şartları aranmaktadır.

Teknik Personel (15 personel)

Alanında deneyim sahibi olmak, En az 4 yıllık eğitim veren yükseköğretim kurumlarının ilgili bölümlerinden mezun olmak ve iyi derece İngilizce/Fransızca ve Almanca bilmek şartları aranmaktadır.

Başvuru kılavuzu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum