Kültür ve Turizm Bakanlığı İşçi Alımı

Kültür ve Turizm Bakanlığı İşçi Alımı

Kültür Turizm Bakanlığı Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü İzmir Yeşilova Höyüğü Kazı Başkanlığı 20 işçi alımı yapacaktır. Müze Müdürlüğü Bünyesinde çalışacak olup İzmir’ de görev yapabilecek 20 kişi istihdam sağlanmıştır.

Kültür Turizm Bakanlığı Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü İzmir Yeşilova Höyüğü Kazı Başkanlığı 20 işçi alımı yapacaktır. Müze Müdürlüğü Bünyesinde çalışacak olup İzmir’ de  görev yapabilecek 20 kişi istihdam sağlanmıştır.

Müzeler Genel Müdürlüğü İzmir Yeşilova Höyüğü Kazı Başkanlığına başvuracak adaylarda aranacak şartlar : Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olması, nüfus cüzdan fotokopisi, Sağlık raporu, Engelli olmaması ve Adli sicil belgesi sunacaktır.

İzmir Yeşilova Höyüğü Kazı Başkanlığına Alınacak Personelin çalışma şekli ve çalışma yeri : Başvuruya alınacak 20 personel beden işçisi olup ilkokul mezunu olması ve Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS şartı bulunmamaktadır. Beden İşçisi olarak görev yapabilecek personel alınacaktır. Çalışma süresi 07:30 ila 16:30 arasında Hafta içi hergün olarak belirtilmiştir. İzmir iş ilanları kariyer.

Kültür Turizm Bakanlığı Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü İzmir Yeşilova Höyüğü Kazı Başkanlığına 20 Geçici işçi alımı müracaat koşulları : 18 ve 18 Yaşından büyük olması, Arazi şartlarında, toz, soğuk ve sıcakta çalışmaya mani bir durumu olmaması gerekmektedir. 2863 sayılı kültür varlıkları koruma kanunu ve kültür ve tabiat varlıklarıyla ilgili yapılacak yüzey araştırması, sondaj ve kazı çalışmalarının yürütülmesi hakkında yönerge kapsamında, Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü tarafından verilen kazı heyet listesinde yeralmış olması tercih sebebidir.

Kültür Turizm Bakanlığı Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü İzmir Kazı Başkanlığına 23 Ocak 2017 tarihinde başlayıp 27 Ocak 2017 tarihinde son bulacaktır.İş kur üzerinden başvurular alınacak olup irtibata geçilecek kişi Zafer Derin İzmir Kazı Başkanlığı olarak açıklanmıştır. İrtibat numaraları İlan Klavuzunda yer almaktadır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.