Kültür ve Turizm Bakanlığı Kinidos 47 İşçi Alımı

Kültür ve Turizm Bakanlığı Kinidos 47 İşçi Alımı

Kültür Turizm Bakanlığı Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü KİNİDOS Kazı Başkanlığı 47 işçi alımı yapacaktır. Müze Müdürlüğü Bünyesinde çalışacak olup Muğla’da görev yapabilecek. Başvuru son tarih 07 Nisan 2017 dir.

Alınacak 47 kişinin 30 kişi vasıfsız işçi, 1 kişi inşaat Mühendisi, 5 kişi Restoratör, 1 kişi Mimar, 2 kişi Sanat tarihçisi ve 8 kişi Arkeolog olarak görevlendirilecektir.

Muğla İş İlanları Müzeler Genel Müdürlüğü Muğla KİNİDOS Kazı Başkanlığına başvuracak adaylarda aranacak şartlar : Türkiye Cumhuriyetine Kayıtlı Vatandaş olması, T.C. No Gösterir nüfus cüzdan fotokopisi, Sağlık kurulu raporu, Engelli olmamalı ve Adli sicil kaydı sunacaktır.

KİNİDOS Kazı Başkanlığına Alınacak Personelin çalışma şekli ve çalışma yeri : Başvuruya alınacak 47 personel olup Okur yazar olması ve Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS şartı bulunmamaktadır. Beden İşçisi olarak görev yapabilecek personel alınacaktır. Çalışma süresi 08: 00 ile 17: 00 arasında Hafta içi olarak belirtilmiştir.

Kültür Turizm Bakanlığı Kültür Varlık ve Müzeler Genel Müdürlüğü Muğla KİNİDOS Kazı Başkanlığına 47 Geçici işçi alımı müracaat koşulları : 18 Yaşından büyük olması, Arazi şartlarında çalışa bilecek, toza, soğuk ve sıcakta çalışmaya mani bir durumu olmaması gerekmektedir.

2863 sayılı kültür varlıkları koruma kanun ve kültür ve tabiat varlık ile ilgili yapılacak yüzey araştırması ve incelemesi, sondaj ve kazı çalışmalarının yürütülmesi hakkında yönerge kapsamında, Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğünün verdiği kazı heyet listesinde Bulunması tercih sebebidir.

30 kişi vasıfsız işçi, 1 kişi inşaat Mühendisi, 5 kişi Restoratör, 1 kişi Mimar, 2 kişi Sanat tarihçisi ve 8 kişi Arkeolog Alımına Kültür Turizm Bakanlığı Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü Muğla Kazı Başkanlığına alınacaklar için başvurular başlamış olup 07 Nisan 2017 tarihinde son bulacaktır.

 

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.