Kültür ve Turizm Bakanlığı Personel Alımı Haziran 2017

Kültür ve Turizm Bakanlığı Personel Alımı Haziran 2017

Kültür Turizm Bakanlığı Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü Kazı Başkanlığı Eleman alımı yapacaktır. Başvuracak adaylar İlkokul Lise mezunu olması ve KPSS şartı aranmamaktadır. Başvurular başlamış olup 23 Haziran 2017 de sona erecektir.

Kültür Turizm Bakanlığı Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü Çavdarhisar kazı başkanlığı Kütahya 10 kişi ve Stratonikeia Lagina kazı başkanlığı Muğla 11 kişi olmak üzere toplam 21 kişi işçi alım ilanı yayınladı. Alınacak 21 kişi Arkeolojik kazı ve çevre düzeni işlerinde olarak istihdam edilecektir. Başvurular 30 Mayıs 2017 de başlamış olup 23 Haziran 2017 de sona erecektir.

21 kişi vasıflı ve vasıfsız işçi Alımına Kültür Turizm Bakanlığı Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü Manisa Kazı Başkanlığına alınacaklar için başvurular 30 Mayıs 2017 de başlamış olup 23 Haziran 2017 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yeri ve şekilleri: Stratonikeia Lagina kazı başkanlığına Eskihisar yatağan muğla adresine şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir. Çavdarhisar kazı başkanlığı için kemaller mahallesi Cavdarhisar Kütahyada bulunan adresine Şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Müzeler Genel Müdürlüğü Çavdarhisar ve Stratonikeia Lagina Heyeti Kazı Başkanlığına başvuracak adaylarda aranacak şartlar: Türkiye Cumhuriyetine Kayıtlı Vatandaş olması, T.C. No Gösterir nüfus cüzdan fotokopisi, Sağlık kurulu raporu ve Adli sicil kaydı sunacaktır.

Çavdarhisar ve Stratonikeia Lagina Heyeti Kazı Başkanlığına Alınacak Personelin çalışma şekli ve çalışma yeri : Başvuruya alınacak 21 personel olup İlkokul ve Lise mezunu olması ve Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS şartı bulunmamaktadır. Beden İşçisi olarak görev yapabilecek personel alınacaktır. Çalışma süresi 08: 00 ile 17: 00 arasında Hafta içi olarak belirtilmiştir.

Kültür Turizm Bakanlığı Kültür Varlık ve Müzeler Genel Müdürlüğü Çavdarhisar ve Stratonikeia Lagina Heyeti Kazı Başkanlığına 21 işçi alımı müracaat koşulları : 18 Yaşından büyük olması, Arazi şartlarında çalışa bilecek, toza, soğuk ve sıcakta çalışmaya mani bir durumu olmaması gerekmektedir.

2863 sayılı kültür varlıkları koruma kanun ve kültür ve tabiat varlık ile ilgili yapılacak yüzey araştırması ve incelemesi, sondaj ve kazı çalışmalarının yürütülmesi hakkında yönerge kapsamında, Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğünün verdiği kazı heyet listesinde Bulunması tercih sebebidir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
6 Yorum