Kültür ve Turizm Müdürlüğü 18 İşçi Alımı

Kültür ve Turizm Müdürlüğü 18 İşçi Alımı

Kültür Turizm Bakanlığı Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü Kazı Başkanlığı 18 işçi alımı yapacaktır. Başvuracak adaylarda KPSS şartı aranmamaktadır. Başvurular 03 Haziran 2017 de başlamış 13 Haziran 2017 de sona erecektir.

Kültür Turizm Bakanlığı Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü Direkli Mağarası Kazı Başkanlığı işçi alım ilanı yayınladı. Alınacak 18 kişi Arkeolojik kazı ve temizlik işlerinde çalışacak olup Öğrenci veya mezun olan adaylar istihdam edilecektir. Başvurular 03 Haziran 2017 de başlamış olup 13 Haziran 2017 de sona erecektir.

Müzeler Genel Müdürlüğü Direkli Kazı Başkanlığına başvuracak adaylarda aranacak şartlar : Türkiye Cumhuriyetine Kayıtlı Vatandaş olması, T.C. No Gösterir nüfus cüzdan fotokopisi, Sağlık kurulu raporu ve Adli sicil kaydı sunacaktır.

Kahramanmaraş Direkli Kazı Başkanlığına Alınacak Personelin çalışma şekli ve çalışma yeri: Başvuruya alınacak 18 personel Üniversite Öğrencisi veya mezunu olması ve Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS şartı bulunmamaktadır. Arkeolog işçisi olarak görev yapabilecek personel alınacaktır. Çalışma süresi 08: 00 ile 17: 00 arasında Hafta içi olarak belirtilmiştir.

Kültür Turizm Bakanlığı Kültür Varlık ve Müzeler Genel Müdürlüğü Kahramanmaraş Direkli Mağarası Kazı Başkanlığına 18 işçi alımı müracaat koşulları: 18 Yaşından büyük olması, Arazi şartlarında çalışa bilecek, toza, soğuk ve sıcakta çalışmaya mani bir durumu olmaması gerekmektedir.

2863 sayılı kültür varlıkları koruma kanun ve kültür ve tabiat varlık ile ilgili yapılacak yüzey araştırması ve incelemesi, sondaj ve kazı çalışmalarının yürütülmesi hakkında yönerge kapsamında, Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğünün verdiği kazı heyet listesinde Bulunması tercih sebebidir.

18 kişi Arkeolog işçi Alımına Kültür Turizm Bakanlığı Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü Kahramanmaraş Direkli Mağarası Kazı Başkanlığına alınacaklar için başvurular 03 Haziran 2017 de başlamış olup 13 Haziran 2017 tarihinde son bulacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.