Kura ile lise mezunu 92 4/D sözleşmeli personel duyurusu yayımlandı

Kura ile lise mezunu 92 4/D sözleşmeli personel duyurusu yayımlandı

Lise mezunu vasfı ile kamu personeli alım ilanlarını takip eden adaylar için 92 kişilik kontenjanın açıldığı sözleşmeli işçi alımı başvuru sürecinin başladığı ilan edildi. Unvan, başvuru şartları ve başvuru tarih bilgileri haberimizde…

Yurt genelinde takip edilmeye devam edilen kamu personeli alım ilanlarında yer alan bilgilere göre; kamu üniversitesi bünyesinde gerçekleştirilmek üzere İŞKUR iş ilanları aracılığı ile 92 kişilik kontenjana sahip olan yeni ve güncel iş ilanının yayımlandığı açıklandı.

Afyonkarahisar İş İlanları

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi bünyesinde yapılacak olan ve Afyonkarahisar iş ilanları dahilinde kayıtlara geçen iş ilan detaylarına göre; kadın, erkek ve engelli adayların başvurularının alınacağı ilanların kategorileri aşağıda detaylandırıldığı şekli ile açıklandı.

Unvan ve Kontenjan Bilgileri

Toplamda 92 kişilik kontenjan sınırı ile yapılacak olan Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi sözleşmeli işçi alımı için; 36 Hasta Bakımı ve Temizliği Hizmetleri (Hasta Bakımı Teknisyeni ), 30 Hasta Bakımı ve Temizliği Hizmetleri (Hasta Bakımı Teknisyeni ), 4 Hasta Bakımı ve Temizliği Hizmetleri (Hasta Bakımı Teknisyeni ), 15 Güvenlik Görevlisi ve son olarak da 7 Güvenlik Görevlisi alımı yapılacağı beyan edildi.

Başvuru Süreci

Adaylar bugün (16 Ekim 2020) itibari ile en geç 20 Ekim 2020 tarihine kadar aşağıda yer alan ilan numaraları aracılığı ile İŞKUR resmi internet adresinden online başvuru yapacaktır. başvuruların akabinde Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi B Blok Kat 2 Mavi Salon adresinde 23 Ekim 2020 saat 10:00’da kura çekimi yapılacaktır.

Başvuru Şartları 

Afyonkarahisar Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü aracılığı ile çıkılan ilanlara göre; 00005731977 numaralı İŞKUR iş ilanı ile 30 Hasta Bakımı Teknisyeni alımı yapılacaktır. Adayların Sağlık Bakım Teknisyeni, Hemşire Yardımcılığı, Ebe Yardımcılığı, Hasta ve Yaşlı Bakımı , Engelli Bakımı alanlarından lise mezunu olması talep edilmektedir.

00005731958 numaralı ilan ile 36 Hasta Bakımı Teknisyeni alınacak olup; başvuru yapacak olan adayların 18-34 yaş aralığında ve mesleki alanda lise diploması sahibi olması şartı aranmaktadır.

00005731917 numaralı ilan ile B sınıfı ehliyet sahibi 15 Güvenlik Görevlisi alımı yapılacak olup; 00005731900 numaralı ilan ile 7 kişilik Güvenlik Personeli alınacağı beyan edildi.

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi personel alımları dahilinde son olarak 00005731914 numaralı İŞKUR iş ilanı aracılığı ile engeli kamu personeli statüsünde görevlendirmek üzere 4 kişilik kontenjan ile Hasta Bakımı Teknisyeni alınacağı açıklandı.

Benzer Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum