Kurumlara Memur Personel İşçi Alımı Başvuruları Açıklandı (En Az ilköğretim)

Kurumlara Memur Personel İşçi Alımı Başvuruları Açıklandı (En Az ilköğretim)

Kamu kurum ve kuruluşları bünyesinde birçok farklı iştirak için en az ilkokul olmak üzere ilköğretim, ortaöğretim, önlisans, lisans mezunu adaylar için başvuru iş ve işlemleri alınıyor. İşte detaylar.

İstanbul Gaz Dağıtım Sanayi, KAY-TUR kayseri Turizm Eğitim Kültür, İZFAŞ, Kemer Belediyesi Personel, Marmaris Belediyesi Personel, Muğla Büyükşehir Belediyesi Emek Personel, İnegöl Belediyesi Personel Hizmetleri, Palandöken Yatırım İnşaat, İstanbul Bilişim ve Akıllı Kent Teknolojileri A.Ş (İSBAK) bünyesinde farklı 10’larca branşta olmak üzere ilkokul, ilköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunu olmak üzere personel alımları açıklandı.

İstanbul Bilişim ve Akıllı Kent Teknolojileri personel alımı

İstanbul Bilişim ve Akıllı Kent Teknolojileri A.Ş (İSBAK) daimi kadro 1 teknik bakım şefir alımı yapacak. Başvurular 30 Nisan'a kadar. İBB'in kariyer sitesinden genel başvuru alanından olacak. Başvuru için ilgili bölüm mezunu olmak gerekmektedir.

 

Palandöken Yatırım İnşaat personel alımı

Palandöken Yatırım İnşaat bünyesinde daimi kadro 3 inşaat mühendisi alımı yapılacak. Başvurular 31 Mart'ta sona erecek. Başvurunuzu aşağıdaki resimde yer alan adrese yapabileceksiniz. Başvuru için inşaat mühendisliği bölümü mezunu olmak, 22-35 yaş aralığında olmak, en az B sınıfı ehliyeti olmak, askerlik engeli olmamak, Erzurum'da ikamet etmek ve aşağıdaki diğer hususlara haiz olmak gerekiyor.

İnegöl Belediyesi Personel Hizmetleri personel alımı

İnegöl Belediyesi Personel Hizmetleri LTD. ŞTİ. 7 ağır vasıta şoförü, 1 asfalt işçisi, 1 boya ustası, 4 elektrik ustası, 2 inşaat ustası, 1 kaynak ustası, 9 kazıcı yükleyici "Beko-Loader", yükleyici, 2 oto tamircisi, 1 sıhhı tesisat ustası, 6 tretuvar işçisi alımı yapılıyor. Başvurular 31 Mayıs'a kadar yapılabilecektir. Başvurular Belediye Fen İşleri Müdürlüğüne yapılacak. Aşağıdaki pdf dosyasından tüm şartlara ve hususlara direkt olarak erişim sağlayabilirsiniz.

Muğla Büyükşehir Belediyesi personel alımı

Muğla Büyükşehir Belediyesi Emek Personel Ltd. Şti. bünyesinde 32 beden işçisi alımı ile 14 beden işçisi alımı açıklandı. Başvurular 20-21 ve 22 Mart tarihlerinde olacak. Adaylar başvuru için T.C. vatandaşı olması, 18 yaşını bitirmiş olması, en az ilköğretim ve ilkokul mezunu olması ve aşağıdaki resimde yer alan diğer hususlara haiz olmaları gerekiyor.

 

Marmaris Belediyesi Personel Anonim Şirketi personel alımı

Marmaris Belediyesi Personel Anonim Şirketi bünyesinde 1 kameraman, 22 bahçe bakım elemanı, 82 temizlik işçisi, 7 iş makinası operatörü, 4 cankurtaran, 10 şoför, 4 büro memuru, 1 fizyoterapist, 2 beden işçisi, 4 sıhhi tesisatçı, 4 elektrikçi, 5 soğuk demirci, 2 dış lastik tamircisi, 2 otomotiv elektrikçisi, 1 makas tamircisi, 1 klima imalat ve montaj elemanı, 2 boyacı ve yüzey hazırlama/yapı dekorasyoncusu, 1 otomotiv kaporta ustası, 2 oto bakım onarımcısı, 2 veterinerlik hizmetleri işçisi, 18 parke döşeyicisi alımı olmak üzere 10'larca farklı branş için başvurular alınıyor. Süreç 22 Mart'a kadar sürecek. 

Kemer Belediyesi Personel alımı

Kemer Belediyesi Personel Ltd. Şti. bünyesinde 34 personel alımı yapılıyor. 4 otobüs şoförü, 14 kamyon şoförü, 4 sıhhi tesisatçı, 8 iş makineleri operatörü ve 4 beden işçisi alımı yapılıyor. Başvurular 24 Mart'a kadar sürecek. Başvuru için T.C. vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, askerlikle ilişiği olmamak, Kemer sınırlarında ikamet etmek şartları var.

İZFAŞ personel alımı

İZFAŞ 1 adet B sınıfı iş güvenliği uzmanı alımı yapıyor. Başvurular 21 Mart'a kadar sürecek. Başvurular aşağıdaki resimde yer alan mail adresine yapılabilecek. Başvuru için T.C. vatandaşı olmak, İş Sağlığı ve Güvenliği alanında yüksek lisans mezunu olmak gerekiyor.

KAY-TUR Kayseri Turizm Eğitim Kültür Ticaret personel alımı

KAY-TUR Kayseri Turizm Eğitim Kültür Ticaret A.Ş. tarafından 10 hamurkar alımı yapılıyor. Başvurular 10 Nisan'a kadar yapılabilecektir. Adaylar başvurularını aşağıdaki resimde yer alan resimdeki adrese yapmaları gerekiyor. Başvuru için 25-45 yaş aralığında olmak, Kayseri'de ikamet etmek, vardiyalı çalışmaya engeli bulunmamak, gerekiyor.

İstanbul Gaz Dağıtım Sanayi personel alımı

İstanbul Gaz Dağıtım Sanayi Tic. A.Ş. LTD. bünyesinde 20 mühendis, 25 teknik personel, 15 büro memuru alımı yapılacak. Başvurular 31 Mart'a kadar sürecek. Mühendis alımı için endüstri, makine mühendisliği mezunu olmak; teknik personel alımı için teknik liselerin ve MYO'ların makine, doğalgaz teknolojileri, ısıtma-soğutma, torna tesviye, motor, metal işleri, elektrik, elektronik, mekatronik, makine böülmleri mezunu olmak; büro memuru alımı için en az önlisans ve lisans mezunu olmak, MYO'ların ilgili bölümlerinden mezun olmak gerekiyor. Başvurular İBB kariyer sayfasından genel başvuru alanından olacak.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.