Kütahya SYDV Memur Alımı

Kütahya SYDV Memur Alımı

Kütahya SYDV Personel Alım İlanı Yayınladı. Kütahya Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma vakfı Memur alacak olup başvuru son 27 Ocak 2017 tarih olarak açıklanmıştır.

Kütahya Valiliği Domaniç Kaymakamlığı SYDV 1 kişi Büro Görevlisi İhtiyacını karşılamak üzere alım ilanı yayınladı.

Domaniç Büro Görevlisi Müraacat edecek adaylarda 1 kişi işçi için alım şartları: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, B sınıfı Sürücü belgesine sahip olması, 18 Yaşını bitirmiş olması ve Lisans Sosyal hizmet bölümü, İngilizce bildiğini gittiği kurslardan alınan sertifikalarla belgelendirmesi, Rehberlik ve psikolojik danışmanlık bölümü ve Sosyoloji bölümü 4 (Dört) Yıllık Lisans mezunu olması gerekmektedir.

ÖSYM tarafından 2015 ve 2016 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) P3 puan türünden en az 60 puan olması ve Word, Exel, Power point vb. bilgisayar program donanım ve ekipmanlarını iyi derecede bilmek kullanmak. Bu konuda sertifika sahibi olmak, Vatandaşların yardım taleplerini değerlendirmek üzere yapılacak hane ziyaretlerinde yürümesine ve dışarıda iş yapmasına engel herhangi bir kronik hastalığı ve mazereti bulunmaması, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak tercih sebebidir. (En az 2 yıl süreyle askerlikle ilişiği bulunmamak.), Son 6 ay içerisinde Kütahya il sınırları içerinde ikamet ediyor olmak.

Başvuracak adayların Sosyal iletişim becerisine sahip olması, Öğrenmeye, sürekli gelişime açık olma, belirli vizyon görev ve sorumluluk bilinci içerisinde disiplinli çalışma alışkanlığına sahip olmak. Kendine güvenen, ifade yeteneği yüksek, beşeri ilişkiler konusunda yeterli donanıma sahip, dezavantajlı gruplarla çalışabilecek. Kütahya iş ilanları kariyer.

Başvuru esnasında gerekli belgeler: Nüfus cüzdanının önlü arkalı fotokopisi, Son 6 ay içerisinde çekilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf, Adli Sicil Kaydı belgesi, Sağlık Raporu (Tam Teşekküllü Devlet Hastanesinden veya Sağlık Ocaklarından alınmış), Diploma Fotokopisi, İkamet belgesi, Kütahya Domaniç Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfına şahsen teslim edilecektir.

Sosyal Yardımlaşma ve dayanışma vakfı müdürlüğü 1 personel alımına başvuracak adaylar Kütahya da ikamet edecek olup son 27 Ocak 2017 tarihine kadar Sosyal Yardımlaşma ve dayanışma vakfına şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.