Kütahya Üniversitesi Mülakat-İkamet Yok Tekniker-Güvenlik Alımı

Kütahya Üniversitesi Mülakat-İkamet Yok Tekniker-Güvenlik Alımı

Kütahya Üniversitesi tarafından kamu ilan resmi internet sayfasında yayınlanan ilanda mülakat ve ikamet şartsız 4 personel alımı yapılacağı açıklanmıştır. Personel alımı KPSS 65 puan ve taban puan şartsız yapılacaktır.

Kamu ilan resmi web sitesinde yayınlanan ilana göre Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesinde istihdam edilmek üzere en az Önlisans mezunu ikamet şartsız ve sınavsız 4 tekniker ve güvenlik görevlisi alınacaktır. KPSS taban puansız ve KPSS 65 puanla alınacak personeller için detaylar haberimizdedir.

Kütahya Sağlık Bilimleri üniversitesi personel alımında başvuru zamanı ve şekli.

Adaylar başvurularını 12 Mayıs 2023 tarihine kadar Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta yoluyla yapacaklardır.

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi personel alımında kadro ve sayı dağılımı.

2 Sağlık Teknikeri ve 2 Güvenlik Görevlisi alınacaktır.

Başvuru için adaylarda aranan ortak başvuru nitelikleri nelerdir.

Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Affa uğramış olsa bile belirli sulardan mahkum olmamak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak, Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan, emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak, KHK ile görevden çıkarılmamış olmak.

Sağlık Teknikeri alımı için Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Önlisans programından mezun olmak, Alanında en az 2 yıl tecrübeli olmak, 2022 yılı KPSS sınavına girmiş olmak

Güvenlik Görevlisi alımı için Önlisans mezunu olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak, 2022 yılı KPSS sınavından KPSSP94 puan türünden en az 65 puan almış olmak, Geçerlilik süresi dolmamış özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak, 5188 sayılı Kanunun 10. maddesinde yer alan şartları taşımak.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.