Kuveyt Türk 7 Şehirde yüksek maaşlı personel başvuruları

Kuveyt Türk 7 Şehirde yüksek maaşlı personel başvuruları

Katılım Bankacılığı sektöründe yer alan Kuveyt Türk Banka personel alımı için güncel ilanlar yayımlanıyor. 7 farklı şehirde olmak üzere çok sayıda personel alımı ilanına çıkan bank başvuru süreci ve şartları açıklandı. detaylar haberimizde…

Türkiye genelinde devam eden banka personel alımları için güncel başvurular açılmaya devam ediyor. Katılım Bankacılığı sektöründe de takip edilen ilanlara yenileri eklendi ve adayların 7 farklı şehirde başvuru yapabileceği açıklandı.

Kuveyt Türk İş İlanları

Kuveyt Türk Bankacılığı tarafından çıkılan kariyer personel alımı ilanları için yayın tarihleri açıklanmak üzere istihdam duyurularının detayları ilan edilmiştir. Başvurular internet üzerinden online yapılacak olup; şehir ve unvan bilgileri aşağıdaki gibidir.

Şehir Bilgileri

Banka personeli alımları için istihdam yapılacak olan 7 şehir; İstanbul, Kocaeli, Bursa, Yalova, Afyonkarahisar, Ankara ve Konya olarak açıklanmıştır. Her şehir için farklı ilçe ve şubelerde istihdam edilme imkanı bulunmaktadır.

Unvan ve Tarih Bilgileri

6 Ekim 2020 tarihinden bu yana yayında olan alımlar için İzmit / Kocaeli / Çayırova dahilinde Kaşif alımı yapılacaktır.

8 Ekim 2020 tarihli yayınlara göre; Kocaeli dahilinde Database Administrator alımı yapılacak olup; Çayırova / Kocaeli dahilinde; Veri Yönetimi ve Veri Ambarı Uzmanı, Kredi Kartı Uygulamaları Yazılım Mühendisi , Kurumsal Mimar- Teknoloji Mimarı, Software Developer / Yazılım Geliştirme Mühendisi, Analist alımı yapılacaktır. Kocaeli merkez için  Devops Mühendisi, Yazılım Mühendisi ve Mobil Teknolojileri Yazılım Mühendisi alımı yapılacaktır.

İstanbul personel alımları için; Key Account Manager alımı yapılacak olup; ayrıca ARCHITECT Bilişim Sistemleri için 40 kişilik personel alımı yapılacaktır. İstanbul ilanları dahilinde yer alan diğer duyurulara göre; Kasım 2020 ve Aralık 2020 alımları için; Hukuk ve Takip İşleri Yetkilisi, Finansal Kurumlar Uzman Yardımcısı, Kart Pazarlama Uzmanı, Mevduat Pazarlama Uzman Yardımcısı alımı yapılacaktır.

Afyonkarahisar alımı için KOBİ Bankacılığı Satış Uzman Yrd/Uzmanı alımı yapılacak olup; Bursa iş ilanları için Gişe Yetkilisi ve ayrıca Yalova iş ilanları Gişe Yetkilisi alımı yapılacaktır.

Adaylar başvurularını ilandan yayından kaldırılana kadar online olarak yapacaktır. Başvurular Kuveyt Türk Kariyer sayfasından yapılmaktadır.   

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum