Kuveyt Türk Personel Alımı Temmuz 2017

Kuveyt Türk Personel Alımı Temmuz 2017

Kuveyt Türk Katılım Bankası Haziran ve Temmuz ayları kapsamında toplamda 23 şehirde, 42 ilanla 91 personel istihdam edecek. İlanlara başvuru, Kuveyt Türk Katılım Bankası resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır. Başvuru için aranan şartlar arasında...

Kuveyt Türk Katılım Bankası Haziran ve Temmuz ayları kapsamında 23 şehirde, 42 ilanla 91 personel istihdam edecek.

Başvuru yapmak isteyen adaylar, Kuveyt Türk Katılım Bankası resmi internet sitesi üzerinden başvurularını yapabileceklerdir.

Bireysel Bankacılık Satış Uzman Yardımcısı, Gişe Yetkilisi, Çağrı Merkezi Yetkisi, Network Güvenlik Mühendisi, Sistem İzleme Yetkisi, Analist gibi kadrolara personel alımı yapılacaktır. Adaylarda aranan şartlar ise şu şekilde belirtilmiştir:

Gişe Yetkilisi alımı için: Üniversitelerin 4 yıllık örgün eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği gibi fakültelerinden mezun, tercihen İngilizce bilgisine sahip, müşteri ve galibiyet odaklı, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 20 aylık tecil olan personel alımı yapılacaktır.

Çağrı Merkezi Yetkilisi alımı için: 4 yıllık lisans eğitimine (İktisat, İstatistik, İşletme, Maliye, Kamu Yönetimi, Bankacılık ve İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi diğer bölümler mezunu) sahip olan, kendini ifade gücü yüksek olan, Microsoft Office programlarına hakim, erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya muaf personel istihdamı gerçekleştirilecektir.

Bireysel Bankacılık Satış Yetkilisi için adaylarda aranan şartlar: İktisadi ve İdari Bilimler, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği fakültelerinden mezun, faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli, 27 yaşını geçmemiş, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az iki yıl tecilli personel alımı yapılacaktır.

Analist alımı için: Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği ve Matematik Mühendisliği bölümlerinden mezun, tercihen bankacılık sektöründe analiz ve test çalışmalarında en az 2 yıl deneyimli, iOS ve Android platformlarında kod okuyabilen, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış personel alınacaktır.

İstihbarat Yetkilisi alımı için: Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden mezun, kendisini ifade etmede sıkıntı çekmeyen, yoğun iş temposunda çalışabilecek, Microsft Office ve bilgisayar kullanımına hakim, erkek adaylar için askerliği tamamlamış veya muaf personel alımı yapılacaktır.

Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın diğer ilanlarını incelemek ve kriterlerinize uyan ilana başvuru yapmak için bankanın kariyer sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.