Kuveyt Türk Türkiye Geneli Özel İş İlanları

Kuveyt Türk Türkiye Geneli Özel İş İlanları

Kuveyt Türk tarafından Türkiye Genelinde personel alım ilanı yayınlandı. Son başvuru tarihleri ilanlar için değişiklik göstermekle beraber adaylarda aranan şartlar da ilandan ilana farklılık göstermektedir. Kuveyt Türk Türkiye Geneli Personel alımında ada

Kuveyt Türk tarafından İstanbul, Mersin, Kahramanmaraş, Kocaeli, İzmir, İstanbul, Manisa, Batman, Diyarbakır, Van, Trabzon, Ordu, Gümüşhane, Giresun, Kars, Artvin, Rize, Malatya, Elazığ, Şanlıurfa, Erzurum, Zonguldak, Denizli ve Sakarya illerinde görevlendirmek üzere personel alım ilanları yayınladı.

Başvurular ilanların yayınladığı tarihler itibariyle başlamıştır. Son başvuru tarihi ve adaylarda aranan şartlar ilandan ilana farklılık göstermektedir.

Gişe Yetkilisi, Bireysel Bankacılık Satış Uzman Yardımcısı, Bankada Kampüs, Çağrı Akademi, Web Teknolojileri Yazılım Mühendisi, Muhasebe ve Vergi Müdürlüğü, Dış Ticaret Operasyonları Uzman Yardımcısı gibi kadrolara alım yapılacaktır.

Bankada Kampüs alımı için: Üniversitelerin İİBF ve endüstri mühendisliği fakültelerinin 3 ve 4. Sınıf öğrencisi olmak, akademik başarısı yüksek olmak, faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli, etkin iletişim becerilerine sahip personel istihdamı gerçekleştirilecektir.

Gişe Yetkilisi alımı için: 4 yıllık örgün eğitim veren üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği fakültelerinden mezun, tercihen İngilizce bilgisine sahip, etkin iletişim becerilerine sahip, analitik düşünen, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 20 aylık tecilli olan personel alımı yapılacaktır.

Bireysel Bankacılık Satış Uzman Yardımcısı alımında adaylarda aranan şartlar: Örgün eğitim veren üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler, İşletme Mühendisliği ve Endüstri Mühendisliği fakültelerinden mezun, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 20 ay tecilli, takım çalışmasına yatkın personel alımı yapılacaktır.

Muhasebe ve Vergi Müdürlüğü alımı için: 4 yıllık örgün eğitim veren üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, muhasebe alanında çalışmaya istekli, takım çalışmasına yatkın, Microsoft Office uygulamalarını iyi kullanabilen personel alımı gerçekleştirilecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.