KYK 25 Müfettiş Yardımcısı alıyor

KYK 25 Müfettiş Yardımcısı alıyor

Kredi ve Yurtlar Kurumu 25 Kamu Personeli Alımı için iş ilanları yayınlandı. 500 (beşyüz) aday arasına girenler sınavlara hak kazanacaktır.

Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından 25 (Yirmibeş) adet Müfettiş Yardımcısı kadrosuna açıktan atama şeklinde alım yapılacağı açıklandı.

Yayınlanan iş ilanları 'na göre Başvurular 25 - 31 Ekim 2017 tarihleri arasında Gençlik ve Spor Bakanlığının internet adreslerinden veya doğrudan e- devlet kapısından giriş yaparak başvuru formunu elektronik ortamda doldurmaları, yüksek öğrenim diploma veya mezuniyet belgeleri ile KPSS sonuç belgelerini tarayarak eklemeleri ve başvuru formunun çıktısı ile birlikte formda belirtilen belgeleri en geç 06 Kasım 2017 Pazartesi günü saat 18.00’e kadar kuruma bizzat veya posta yoluyla iletmeleri gerekmektedir.

Postadaki gecikme nedeniyle 06.11.2017 tarihinde saat 18.00’den sonra Başkanlığa ulaşan başvurular ile gerekli belgeleri ihtiva etmeyen başvurular işleme alınmayacaktır.

Kamu personeli alımı şartları: Hukuk, Siyasal Bilgiler, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri ile en az dört yıl lisans eğitimi veren ve bu okullara denkliği Yüksek Öğretim Kurulunca kabul edilen yurtiçi ve yurt dışındaki Yüksek Öğretim Kurumlarından birini bitirmiş olmak.

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2017 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) KPSSP48 puan türünden asgari 80 (seksen) ve daha yukarı puan almak.

2017 yılının Ocak ayının birinci günü itibariyle otuz beş yaşını doldurmamış olmak şart.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.