KYK Mülakat Sonuçları Açıklanmalı

KYK Mülakat Sonuçları Açıklanmalı

Kredi Yurtlar Kurumu (Gençlik Spor Bakanlığı) 1044 yurt yönetim memuru almak için alım Haberi yayınladığımız 31 Mart'ta 2017 tarihinde ilana çıkmıştır. Ancak mülakat sonuçları yayınlanmadığı üzere KPSS gruplarında oluşacak tercih mükerrer durumuna düşecek

Adayların hak kaybına uğramaması ve mükerrer başvuru yapmaması için Kredi Yurtlar Kurumu'nun mülakat sonuçlarını bir an önce açıklaması gerekiyor. Mülakat sonuçları açıklanırsa en azından kazananlar 2017/1 KPSS tercihlerine de başvuruda bulunmaz ve hak kayıpları oluşmaz.

KYK’ya alınacak iller için belirlenen boş pozisyon sayısına göre 601 kadın 443 erkek olmak üzere toplam 1044 adet Sözleşmeli Yurt Yönetim Personeli sözlü sınavla alım ilanı ve mülakat sınavı yapılmış olup henüz bir açıklama bulunmamaktadır.

Sınava katılma şartlarını taşıyan ve usulüne uygun olarak başvuru yapanlar arasından puanı en yüksek olan adaydan başlamak üzere istihdamı düşünülen kadın ve erkek sayısının ayrı dört katı aday sözlü sınava alınmıştır.

Yurt müdürlüklerinde 24 saat esasına göre hizmet verilmekte olup, Yurt Yönetim Personeli Genel Müdürlükçe belirlenen görevleri yürütecek, çalışma saatleri ise ilgili mevzuat çerçevesinde görev yapılan il müdürlüğünce belirlenecektir.

Başvurular bitti mülakatlar yapıldı ama sonuçlar halen açıklanmadı. 2017/1 KPSS tercihleri için bugün son gün. Adayların Belirli bir düzende tercih yapabilmeleri için KYK mülakat sonuçlarını hızlı bir şekilde açıklamalıdır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.