Lapseki Öğretmenevi Müdürlüğü 2 Personel Alımı

Lapseki Öğretmenevi Müdürlüğü 2 Personel Alımı

Lapseki Öğretmenevi Müdürlüğü 12 Haziran 2017 Pazartesi tarihinde bir ilan yayınladı. Başvurular 21 Haziran 2017 Çarşamba tarihinde sona erecektir. Başvuracak adaylar başvurularını İŞKUR internet sitesi üzerinden ve İŞKUR il müdürlüklerinden yapabilirler.

Lapseki Öğretmenevi Müdürlüğü 2 personel istihdam edeceğini açıkladı. Yapılan açıklamaya göre işe alımlarda aranan unvan Turizm Ve Otel İşletmeciliği Meslek Elemanı oldu.

Başvuracak adaylar İş-Kur il müdürlüklerine giderek iş ilan 00003841649 numarası ile veya İş-Kur'a internet adresi üzerinden başvuru yapabileceklerdir.

Lapseki Öğretmenevi Müdürlüğü Çanakkale’de yer almaktadır. İlan için son başvuru tarihi 21 Haziran 2017 olarak belirtilmiştir.

Turizm ve Otel İşletmeciliği Meslek Elemanı alımı için; B sınıfı ehliyet sahibi olmak gerekmektedir. Adayların en az ön lisans mezunu olma şartı yer almaktadır.

İşe alımlar KPSS puanıyla gerçekleştirilecektir. Alımlar için gerekli en düşük puan KPSSP93 puan türünde, 60 puandır. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar.

Çalışma adresi Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Caddesi Numara:13 Lapseki, Çanakkale olarak belirtilmiştir. İletişim bilgileri ise “0 286 512 15 04” olarak paylaşılmıştır. 

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.