Lisans Mezunu 23 Bin Kamu Personel Alımı

Lisans Mezunu 23 Bin Kamu Personel Alımı

Kamu Personel Alımı İçin İlanlar Yayınladı. Lisans Mezunu İstihdamla Yapılacak Tüm Kurumların Listesi. Bir Kısmında KPSS Şartı Bulunmuyor. Başvuruları Devam Eden İlanlara Hemen Başvurabilirsiniz.

Kamu Personeli Alımı haber sitemizde günlük olarak tüm Kamu Personel Alım ilanlarını sizlere ulaştırıyoruz. Sitemizin haber yorum, Facebook yorum ve mesajlar bölümünden yüzlerce benzer soru bizlere ulaşmaktadır. Gelen sorular üzerine sizler için Lisans Mezunu personel alan tüm kurumaları bir arada sizlere sunuyoruz.

10 Bin Özel Harekat Polisi alımı yapılacak. Başvuru şartları: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, lise, ön lisans, lisans mezunları arasından KPSS şartı aranmaksızın başvuru alınacak.

200 Bordo Bereli Subay alımı yapılacak. Lisans mezunları başvurabilecek.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı ‘na 300 Muhafaza Memuru 50 Tüketici Hakem Heyeti Raportörü, 20 Avukat, 3 Programcı, 340 Memur olmak üzere toplam 763 kişi istihdam edilecek.

İçişleri Bakanlığı 100 Kaymakam Adayı Alınacağı Duyuruldu. Yapılan Açıklamaya Göre KPSS Şartı Yok. Adaylar Özel Olarak Yapılacak Yazılı Ve Sözlü Sınavla Belirlenecek.

Sağlık Bakanlığı 4.984 Sözleşmeli Sağlık Personeli Alımı yapılacağı bildirildi. Başvuru için KPSS minimum puan şartı bulunmamaktadır.

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı 32 Personel Alımı yapacak. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olanlar ilana başvurabilecektir.

Namık Kemal Üniversitesi 119 personel alımı yapacak. Lise, Önlisans ve Lisans mezunları arasından  KPSS en az 50 Puanı olanlar başvurabilecek.

TÜBİTAK KPSS Şartsız 15 Personel Alımı yapacak. 4 Yıllık üniversite mezunları başvurabilecek.

Sahil Güvenlik Komutanlığı Lise Mezunu 107 İşçi Alımı yapacak. KPSS 60 puan şartı var.

Hava Kuvvetleri Komutanlığı Sözleşmeli Er Alımı başvuruları alınmaya devam ediyor. İlköğretim, Ortaöğretim (lise), Önlisans ve Lisans Düzeyinden Bölüm ve KPSS Şartı Aranmaksızın Online Başvuru yapılacağı açıklandı.

1. Hava İkmal Bakım Mekezi Komutanlığına 6 kişi Aşçı, 4 kişi Aşçı Yardımcısı ve 4 kişi Bulaşıkçı (stevard) olarak görevlendirilecek olup toplam 14 kişi işçi olarak istihdam edilecektir.

İstanbul Üniversitesi 92 Sözleşmeli Personel alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 92 kişi olarak açıklandı.

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Deniz Eğitim ve Öğretim Komutanlığı Uzman Erbaş Alım İlanı yayınladı. 2016 yılı 2. Dönem Uzman Erbaş alımı için lise, önlisans ve lisans mezunu KPSS şartsız başvuru alınacak.

Adalet Bakanlığı 3 Bin hâkim ve savcı adayı alacak.

Rekabet Kurumu Başkanlığı 35 Personel Alımı yapacak. 3 bilişim, 9 hukuk ve 23 ü ise genel olmak üzere toplam 35 uzman yardımcısı istihdam edilecek. KPSS 85 puan şart.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı 'nca 27 Ekim 2016 da yapılan açıklamaya göre personel alımı yapılacak. Alınann kişiler 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu 4/a maddesi uyarınca kadrolu pozisyonda istihdam edilecek.

Gaziantep Üniversitesi 38 Personel Alımı yapılacak. Lisans mezunu hemşire alımı yapılacak.

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi 29 Personel Alımı yapacak. Ortaöğretim ve Lisans mezunları arasından sözleşmeli Hemşire alımı yapılacak.

Sahil Güvenlik Komutanlığı 635 Uzman Erbaş alım yapacak. En az lise mezunları başvurabilecek.

Sahil Güvenlik Komutanlığı 105 Astsubay Alımı yapacak. En az önlisans mezunları başvurabilecek.

Sahil Güvenlik Komutanlığı 50 Subay Alımı yapacak. En az lisans mezunları başvurabilecek.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum