Lise Mezunu Kamu Personeli Alımı Yapan Kurumlar

Lise Mezunu Kamu Personeli Alımı Yapan Kurumlar

Lise mezunu kamu personeli alımı yapan tüm kurumların listesi. MSB, TSE, Belediyeler, Düzce Üniversitesi, Dışişleri Bakanlığı, Türkiye Vagon Sanayi Tarafından Lise mezunu memur alımı yapacak.

11 Eylül 2017 tarihi itibariyle kamu kurumları tarafından lise düzeyinde yapılan tüm kamu personeli alımı ilanlarını sizler için bir araya getirdik. Her ilanda farklı şartlar arandığı için memur adaylarına şartlarını taşıdığı ilanların detaylarını incelemelerini tavsiye ediyoruz.

İşte lise mezunu memur alımı yapan tüm kurumların listesi:

Türk Standartları Enstitüsü 2 şoför alımı yapacak. İlana lise mezunları KPSS 70 puan şartı ile başvurabilecek.  Başvurular 18 Eylül - 2 Ekim 2017 tarihleri arasında yapılacak. İlana ulaşmak için tıklayınız.

Aydın Müze Müdürlüğü 55 kişi lise mezunu geçici kamu işçi alımı yapılacaktır. Başvurular 30 Eylül 2017 tarihinde sona erecek. KPSS şartı bulunmayıp ilana ulaşmak için tıklayınız.

Düzce Üniversitesi 1 hemşire alımı yapacak. Lise mezunları ilgili kuruma şahsen 22 Eylül 2017 tarihine kadar başvurabilecek. KPSS puan sıralaması esas alınacak ancak en düşük puan şartı bulunmamaktadır. Resmi ilan için tıklayınız.

Sivas İmranlı Belediyesi Beden İşçisi olarak 5 kişi alacak. Lise mezunları KPSS şartı aranmaksızın, 18 Eylül 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir. İlan hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Giresun Belediye 1 Barkodcu Görevlisi alımı yapıyor. Lise mezunu adaylar KPSS şartsız olarak, 18 Eylül 2017 tarihine kadar İŞKUR üzerinden başvurmaları gerekmektedir. İlan için tıklayınız.

Afyonkarahisar Seydiler Belediyesi 5 temizlik görevlisi alımı yapacak. Lise mezunu adaylar KPSS şartsız olarak, 15 Eylül 2017 tarihine kadar başvurabilecek. İlan bilgisi için tıklayınız.

Bayburt Aydıntepe Belediyesi 7 işçi alımı yapacak. Lise mezunları KPSS şartı aranmaksızın, 15 Eylül 2017 tarihine kadar İŞKUR üzerinden başvurmaları gerekmektedir. Resmi ilan için tıklayınız.

Türkiye Vagon Sanayi Genel Müdürlüğü TMY (Terörle Mücadelede Yaralanan) 3 işçi alımı yapacak. Lise mezunları 22 Eylül 2017 tarihine kadar İŞKUR aracılığıyla başvurmaları gereklidir. İlan detaylarını öğrenmek için tıklayınız.

Milli Savunma Bakanlığı Hava Deniz ve Kara Kuvvetleri Komutanlıkları ’na binlerce sözleşmeli er alımı yapacak. İlana lise mezunları, 1 Ocak 1992 tarihi ve sonrasında doğanlar, 20 yaşından gün almış olmak kaydıyla başvurabilecek. Başvuru için askerlik şartı bulunmamaktadır. İlana başvuru için tıklayınız.

Jandarma Bakım Komutanlığı Dikimevi Müdürlüğü’ne 2 lise mezunu engelli işçi alımı yapılacak. Başvurular 20 Eylül 2017 tarihinde sona erecek. Başvuru şartları için tıklayınız.

Dışişleri Bakanlığı Dublin Büyükelçiliği’ne 1 sekreter, Juba Büyükelçiliği’ne 1 sekreter, Marsilya Başkonsolosluğu’na 2 sekreter alımı yapacak. En az lise mezunları arasından en fazla 40 yaşında olan adaylar, KPSS şartsız, yabancı dil şartları aranarak başvuru alınacak.

Başvurusu Devam Eden 40 Bin Kamu Personeli Alımı İlköğretim, Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu Alan Kurumlar Ayrı Ayrı Listelenmiştir.

Sitemizde yer alan İşkur İş İlanları ile Memur Alımı sayfasından günlük olarak kamuya yapılan tüm alımlara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.