Lise Önlisans Lisans Açıktan Memur Alımı Başladı (İkamet Şartsız)

Lise Önlisans Lisans Açıktan Memur Alımı Başladı (İkamet Şartsız)

Kamu kurumuna en az lise mezunlarının yanı sıra önlisans ve lisans mezunlarının da başvuru yapabileceği kadrolu açıktan memur alımı yapılacak. İşte sürece dair tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Lise, Önlisans ve Lisans mezunlarının başvuru yapabileceği açıktan memur alımı başvuruları alınacak. Sancaktepe Belediyesine ilk defa atanmak üzere zabıta memuru atamasına dair tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz. İşte İŞ İLANLARI KARİYER olarak sürece dair gerekli başvurular ve tüm detaylar.

Sancaktepe Belediyesi memur alımı genel şartları

657 sayılı Devlet Memurları Kanununda yer alan genel şartlara haiz olmak, Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile ilgili suçlardan mahkum olmamak, askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak, erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak, sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak, en az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekmektedir.

Kamu personel alımı mezuniyetler

6 Zabıta Memuru alımı GİH sınıfı 12. derece kadro için olacak. Herhangi bir Ortaöğretim Kurumundan (Lise veya Dengi Okul) mezun olmak, En Az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Erkek adayların başvuru yapabileceği kadro için KPSS P94 en az 70 isteniyor.

2 Zabıta Memuru alımı GİH sınıfı 12. derece kadro için olacak. Herhangi bir Ortaöğretim Kurumundan (Lise veya Dengi Okul) mezun olmak, En Az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Kadın adayların başvuru yapabileceği kadro için KPSS P94 en az 70 isteniyor.

8 Zabıta Memuru alımı GİH sınıfı 10. derece kadro için olacak. Önlisans düzeyinde eğitim veren Yüksekokulların: Adalet, Bilgi Yönetimi, Bilgisayar Destekli Tasarım ve Animasyon, Bilgisayar Operatörlüğü, Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Teknolojisi, Bilişim Güvenliği Teknolojisi, Büro Yönetimi, Çevre Koruma ve Kontrol, Çevre Sağlığı, Genel İşletme, Halkla İlişkiler, Hukuk Büro Yönetimi ve Sekreterliği, İlahiyat, İnsan Kaynakları Yönetimi, İş İdaresi, İşletme, İşletme Yönetimi, İşletmecilik, Mahalli İdareler, Maliye, Muhasebe, Sosyal Bilimler, Yerel Yönetimler programların birinden mezun olmak, En Az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak), Erkek adayların başvuru yapabileceği kadro için KPSS P93 en az 70 isteniyor.

6 Zabıta Memuru alımı GİH sınıfı 9. derece kadro için olacak. Lisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin: Bankacılık, Bilgi ve Belge Yönetimi, Ekonomi, Halkla İlişkiler, İktisat, İlahiyat, İnsan Kaynakları Yönetimi, İslami İlimler, İstatistik, İş İdaresi, İş Sağlığı ve Güvenliği, İşletme, Kamu Yönetimi, Maliye, Medya ve İletişim, Muhasebe, Mütercim ve Tercümanlık, Siyaset Bilimi, Sosyal Hizmet, Sosyoloji, Turizm, Uluslararası İlişkiler, Acil Yardım ve Afet Yönetimi, Uluslararası Ticaret, Yerel Yönetimler programlarının birinden mezun olmak, En Az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak), Erkek adayların başvuru yapabileceği kadro için KPSS adayların başvuru yapabileceği kadro için KPSS P3 en az 70 isteniyor.

3 Zabıta Memuru alımı GİH sınıfı 9. derece kadro için olacak. Lisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin: Bankacılık, Bilgi ve Belge Yönetimi, Ekonomi, Halkla İlişkiler, İktisat, İlahiyat, İnsan Kaynakları Yönetimi, İslami İlimler, İstatistik, İş İdaresi, İş Sağlığı ve Güvenliği, İşletme, Kamu Yönetimi, Maliye, Medya ve İletişim, Muhasebe, Mütercim ve Tercümanlık, Siyaset Bilimi, Sosyal Hizmet, Sosyoloji, Turizm, Uluslararası İlişkiler, Acil Yardım ve Afet Yönetimi, Uluslararası Ticaret, Yerel Yönetimler programlarının birinden mezun olmak, En Az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak), En Az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak) Kadın adayların başvuru yapabileceği kadro için KPSS P3 en az 70 isteniyor.

Açıktan memur alımı başvuru süreci

Kamu personel alımı başvuruları kapsamında başvurular 23 Ocak ile 27 Ocak 2023 tarihleri arasında olacak. Başvurular Belediye İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’ne (Sancaktepe Belediyesi Ana Hizmet Binası Abdurrahmangazi Mah.Enderun Caddesi No:2) şahsen yapılacak. İşte tüm detayların yer aldığı başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/sancaktepe.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
8 Yorum