Lise Önlisans Lisans Kamu Memur Alımı Başvuruları (4 Unvan)

Lise Önlisans Lisans Kamu Memur Alımı Başvuruları (4 Unvan)

Kamu kurumu bünyesinde en az lise mezunu adayların başvuru yapabileceği Mayıs Ayı kamu memur alımı başvuruları alınıyor. İTKİP personel atama başvuru süreci ve tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz.

Mayıs ayı kamu personel memur alımı başvuruları kapsamında “İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri” için yeni başvurular alınıyor. İTKİP 4 farklı unvanda olmak üzere memur alıyor. Mayıs ayı Şoför alımı, İdare Memuru alımı, Hizmetli alımı ve Uzman Personel Alımı başvuru süreci ve tüm detayları İŞ İLANLARI KARİYER olarak bu haberimizde hazırladık.

İTKİP memur personel alımı genel şartlar

İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri memur alımı için adayların T.C. vatandaşı olması, askerlik görevini yapmış veya erteletmiş veya bu görevden muaf olması, 18 - 35 yaş aralığında olması gerekiyor.

Ayrıca kamu haklarından mahrum bulunmamak, görevini devamlı yapmasına engel herhangi bir özrü bulunmamak ile KPSS’den en az 70 almak şartları bulunuyor.

Kamu memur alımı mezuniyet şartları nelerdir?

1 Uzman Yardımcısı alımı için İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Siyasal Bilgiler veya Kamu Yönetimi, İktisat, İşletme, Maliye, Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler, Siyasal Bilimler, Siyaset Bilimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Sosyal ve Siyasal Bilimler, Uluslararası Ekonomik İlişkiler, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası İşletme Yönetimi, Uluslararası Ticaret, Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik, Uluslararası Ticaret ve Lojistik mezunu olmak gerekiyor.

2 Uzman Yardımcısı alımı için İletişim, İletişim Bilimleri, İletişim Sanatları, İletişim Tasarımı ve Yönetimi, İletişim ve Tasarım, Kültür ve İletişim, Medya ve Görsel Sanatlar, Medya ve İletişim, Reklam Tasarımı ve İletişimi, Yeni Medya, Yeni Medya ve İletişim, Halkla İlişkiler, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, Grafik Tasarımı mezunu olmak gerekiyor.

3 İdari Memur alımı için İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Siyasal Bilgiler Fakültesinden veya Kamu Yönetimi, İktisat, İşletme, Maliye, Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler, Siyasal Bilimler, Siyaset Bilimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Sosyal ve Siyasal Bilimler, Uluslararası Ekonomik İlişkiler, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası İşletme Yönetimi, Uluslararası Ticaret, Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik, Uluslararası Ticaret ve Lojistik mezunu olmak gerekiyor.

1 İdari Memur (Engelli) alımı için en az önlisans mezunu olmak gerekiyor. 1 Şoför alımı için en az önlisans mezunu olmak gerekiyor. 1 Hizmetli alımı için en az lise mezunu olmak gerekiyor.

İTKİP memur alımı başvuru süreci

İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri “İTKİP” şoför, idare memuru, uzman ve hizmetli personel alımı için başvurular 11 Mayıs’a kadar yapılabilir. İşte gerekli başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN İTKİP personel alımı başvuru kılavuzunu İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/tkip-personel-alimi.20220404143152.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.