Lise Önlisans Lisans Kamu Memur Alımı Güncel Başvuruları (İkamet Şartsız)

Lise Önlisans Lisans Kamu Memur Alımı Güncel Başvuruları (İkamet Şartsız)

Kamu personel alımı başvuruları lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar arasından alınmaya devam ediyor. Kamu memur atama başvuru süreci ve tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz. İşte detaylar.

Kamu Üniversitesine LİSE-ÖNLİSANS-LİSANS mezunu memur personel alımı başvuruları alınıyor. Başvurularda ikamet şartı bulunmamaktadır. Bursa ili iş ilanları kapsamında Uludağ Üniversitesi için yeni personel atama başvuru süreci ve tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz. İşte detaylar.

Memur alımı başvuru genel şartları nelerdir?

Adayların başvuru için 657 DMK’daki şartları taşıması gerekiyor.  2020P3, KPSSP93 ve KPSSP94 Puanı en düşük 60 olması gerekiyor. Ayrıca adayların askerlikle ilişiği olmaması, herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı alıyor olmaması, unvanının gerektirdiği işlerde çalışmasına engel olabilecek hastalığı bulunmaması, başvuru bitim tarihi itibariyle tüm pozisyonlar için 30 yaşını doldurmamış olması şartları var. Başvuru için KHK ile kamu görevinden çıkarılmamış olması gerekmektedir.

Kamu personel alımı mezuniyetler

4 destek personeli (temizlik) alımına başvuru için kadın olmak, lise ve dengi okul mezunu olmak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık ve benzeri engelleri bulunmamak, 30 yaşını doldurmamış olmak,

3 destek personeli (temizlik) alımına başvuru için erkek olmak, lise ve dengi okul mezunu olmak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık ve benzeri engelleri bulunmamak, 30 yaşını doldurmamış olmak,

1 büro personeli alımına başvuru için kadın/erkek olmak, lisans mezunu olmak, satın alma uzmanlığı belgesine sahip olmak, 30 yaşını doldurmamış olmak,

1 koruma ve güvenlik görevlisi alımına başvuru için kadın olmak, önlisans mezunu olmak, 30 yaşını doldurmamış olmak, silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak, vardiyalı çalışmaya engel hali bulunmamak, görevin yapılmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı ile ilgili engeli bulunmamak, boyu 165 cm’den kısa olmamak şartları var. İşte detaylar:

Uludağ Üniversitesi sözleşmeli memur alımı başvuruları

Bursa ili iş ilanları kapsamında Uludağ Üniversitesi personel alımı başvuruları sadece şahsen olacaktır. İkamet şartı yok. İşte tüm detayları bulabileceğiniz başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/uludag-universitesi-personel-alimi.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum