Lise Önlisans Lisans mezun 38 sözleşmeli personel alım ilanı

Lise Önlisans Lisans mezun 38 sözleşmeli personel alım ilanı

Kamu üniversitesi kadrolu ve sözleşmeli personel alımı ilanları Kamu İlan resmi platformu üzerinden yayımlandı. Başvuru yapacak olan adaylar için bu hafta işlemler başlayacak. Farklı unvan ve kontenjanlar ile toplamda 38 kişi alınacak.

Kamu üniversitesi sözleşmeli personel alımı başvuruları başlıyor! 2020 Kamu personeli alımları için son resmi ilanlar arasında yer alan duyuruya göre; farklı unvan ve kadrolarda olmak üzere 38 kişilik alım yapılacaktır.

KTÜ Personel Alımları

Karadeniz Bölgesinin en önemli istihdam merkezlerinden olan ve Trabzon iş ilanları dahilinde yayımlanan kamu üniversitesi personel alımları için; Karadeniz Teknik Üniversitesi Farabi Hastanesi tarafından ilana çıkıldı.

Başhekimlik Özel Bütçe ile 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olacak personel alımları için Lise Önlisans Lisans mezunu olan adaylar tercih edilecektir.

Başvurular Haftaya Başlıyor!

Hafta başı olan 23 Kasım 2020 tarihinden itibaren resmi başvuru işlemleri yapılacaktır. Adayların bu günden itibaren 15 gün süre ile başvuru yapma hakkı bulunmaktadır. İlgili işlemler Personel Dairesi Başkanlığının personelilan.ktu.edu.tr adresinden online olarak yapılacaktır.

Son başvuru tarihi 7 Aralık 2020 olarak ilan edilmektedir.

Başvuru Şartları ve Unvan Bilgileri

Toplamda 38 kişilik kamu personeli alımı yapılacaktır. 26 kişilik alım için Hemşire tercih edilecek ve adayların Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Bölümü Lisans mezunu olması talep edilecektir.

Ortaöğretim Kurumları Hemşirelik Bölümü mezunu olmak ve ayrıca Üniversite Hastaneleri Anestezi Yoğun Bakım Ünitesinde en az 5 yıl çalışmış olmak şartı ile 1 Hemşire alımı yapılacak olup; aynı şartlar ile 1 kişilik Hemşire kontenjanı daha açılmıştır.

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tıbbi Laboratuvar alanından mezun olan adaylar için 1 kişilik kontenjan açılmış olup; 

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu ATT (Acil Tıp Teknikerliği) Bölümü veya Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu İlk ve Acil Yardım Bölümü mezunu olmak şartı ile de 3 Sağlık Teknikeri alımı yapılacaktır.

Meslek Yüksekokulu Anestezi Teknikerliği Bölümü mezuniyeti ile 1 Sağlık Teknikeri alımı yapılacak olup; ayrıca Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Anestezi Teknikerliği Bölümü mezunları için de 1 kişilik kontenjan açılmaktadır.

Son olarak 2 kişilik kontenjan ile Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Ameliyathane Teknikerliği Programı mezunu Tekniker alımı ve Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Radyoloji Bölümü veya Tıbbi Görüntüleme Teknikerliği Bölümü mezunu adaylardan da 2 kişilik Röntgen Teknisyeni alımı yapılacağı beyan edilmektedir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.