Lise - Önlisans Mezunları Başvurabilecek! Sözleşmeli Memur Alımı (Mülakatsız)

Lise - Önlisans Mezunları Başvurabilecek! Sözleşmeli Memur Alımı (Mülakatsız)

Sadece lise ve önlisans mezunları için yeni memur alımı başvuruları açıklandı. KPSS puan sırasına göre mülakatsız atama yapılacak. Başvuru tüm detayları ve sürece dair gerekli bilgiler bu yazımızda:

T.C. Eskişehir Teknik Üniversitesi Rektörlüğü tarafından KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle, 22 (yirmi iki) adet sözleşmeli personel alımı yapılacaktır. Kamu personel atama başvuru süreci ve tüm detayları bu yazımızda yer alıyor.

Memur alımı başvuru genel şartları

657 sayılı DMK’nın 48. maddesinde belirtilen aşağıdaki genel şartlar aranır: Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, Türk Ceza Kanunu’nun 53. maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile ilgili suçlardan mahkum olmamak, askerlikle ilişiği olmamak, güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak, herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almamak gerekmektedir.

KPSS B grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle “Önlisans mezunları için 2022 yılı KPSS(B) grubu KPSSP93 puan türü ve Ortaöğretim mezunları için 2022 yılı KPSS(B) grubu KPSSP94 puan türü” dikkate alınacaktır.

Eskişehir Teknik Üniversitesi memur alımı başvuru mezuniyetler

20 Destek Personeli alımı için Ortaöğretim (Lise ve dengi) mezunu olmak gerekiyor. KPSS P94 en az 60 puan şartı var. Son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını tamamlamamış olmak gerekiyor.

2 Büro Personeli alımı için KPSS p93 en az 75 puan şartı var. Yükseköğretim kuramlarının; Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Sekreterlik, Büro Hizmetleri ve Yönetici Asistanlığı önlisans programlarının birinden mezun olmak gerekmektedir.

Personel alımı başvuru süreci

Eskişehir Teknik Üniversitesi sözleşmeli memur alımı için adaylar başvurularını 10 Şubat’a kadar yapabileceklerdir. Başvuru iş ve işlemleri Eskişehir Teknik Üniversitesi Personel Dairesi Başkanlığı – İki Eylül Kampüsü Eskişehir adresine şahsen veya posta ile yapmaları gerekmektedir. Başvuru tüm detaylarını hemen bu kılavuzdan ayrıca inceleyebilirsiniz.

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/eskisehir-teknik-universitesi-personel-alimi.pdf 

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum