Lise Önlisans Mezunları Başvurabiliyor! KPSS 60-65 Puan Kamu Memur Alımı

Lise Önlisans Mezunları Başvurabiliyor! KPSS 60-65 Puan Kamu Memur Alımı

KPSS 60 ve 65 puanlarla olmak üzere 4/B sözleşmeli kamu memur alımı başvuruları tamamlanıyor. Sürece dair gerekli tüm detayları, başvuru sürecini ve şartları bu yazımızda bulabilirsiniz. İşte detaylar.

Artvin ili iş ilanları bünyesinde kamu üniversitesine sözleşmeli memur alımı başvuruları tamamlanıyor. Çoruh Üniversitesi sözleşmeli 4/B personel alımı için süreç sona erecek. 2020 KPSS puanına göre mülakatsız atama yapılacak. İşte sürece dair tüm detaylar ve tüm başvuruların yer aldığı haberimiz.

Sözleşmeli personel alımı genel şartlar

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu DMK’daki şartları sağlamak gerekiyor. Ayrıca T.C.  vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, askerlikle ilişiği olmamak, herhangi bir kamu kurumundan ihraç edilmemiş olmak ile herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak şartları var.

Kamu memur alımı başvuru mezuniyetler

1 Büro Personeli Fotoğrafçılık ve Kameramanlık önlisans mezunu olmak, 2020 KPSS en az 60 puan almış olmak, 1 Ocak 2022 tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış olmak,

1 Büro Personeli alımı için Herhangi bir önlisans mezunu olmak, 2020 en az 65 puan almış olmak, 1 Ocak 2022 tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış olmak,

1 Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı için Herhangi bir önlisans mezunu olmak, 2020 KPSS en az 60 puan almış olmak1 Ocak 2022 tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış olmak, silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak, boy uzunluğu 1.70 cm den kısa olmamak, Koruma ve Güvenlik Görevlisi olarak görev yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak gerekiyor.

3 Destek Personeli (Temizlik Görevlisi) alımı için herhangi bir ortaöğretim mezunu olmak, 2020 KPSS en az 60 puan almış olmak, 1 Ocak 2022 tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış olmak şartları yer alıyor.

Çoruh Üniversitesi personel alımı başvuru süreci

Artvin ili Çoruh Üniversitesi sözleşmeli memur alımı için başvuru iş ve işlemleri başvuru formunun online olarak doldurulduktan sonra şahsen üniversiteye yapılarak tamamlanması gerekiyor. İşte sürece dair gerekli başvuru hususlarının yer aldığı başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN GÖZ AT! https://isilanlarikariyer.com/d/file/artvin-personel-alimi.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum