Lüleburgaz Belediyesi Devlet Memuru Alımları Yapacak! Nisan 2021

Lüleburgaz Belediyesi Devlet Memuru Alımları Yapacak! Nisan 2021

Belediye personel alımları kapsamında Lüleburgaz Belediyesine memur alımları yapılacak. GİH sınıfı kadrolar için olacak başvurulara dair tüm detaylar bu yazımızda yer allıyor.

Kamu personeli alımı başvurularına dair detaylar Lüleburgaz Belediyesi için yayımlandı. Belediye personel alımları kapsamında sosyal hizmet uzmanı, sosyal çalışmacı, tahsildar ve düz devlet memuru alımları yapacak. Kamu kurumuna memur alımlarına dair tüm süreç ve başvuru bilgilerini bu haberimizde bulabilirsiniz.

Başvurular Ne Zaman?

Lüleburgaz Belediyesi için başvurular 3 Mayıs ile 7 Mayıs 2021 tarihleri arasında yapılacak. Başvuru belgeleri ile birlikte başvurular e-posta adresine gönderilerek, şahsen veya posta ile yoluyla da  yapılabilecektir.

Mezuniyet ve Kontenjanlar

1 Sosyal Hizmetler Uzmanı alımı GİH sınıfı 8. Derece kadrolar için olacak. Sosyal hizmetler lisans programından mezun olmak gerekiyor. B sınıfı ehliyet sahibi olmak şartı var.

1 Sosyal Çalışmacı alımı GİH sınıfı 8. Derece kadrolar için olacak. Sosyal hizmetler lisans programından mezun olmak gerekiyor. B sınıfı ehliyet sahibi olmak şartı var.

2 Tahsildar alımı GİH sınıfı 11. Derece kadrolar için olacak. İktisadi İdari Bilimler veya Siyasal Bilgiler Fakültelerinin Maliye veya İktisat Bölümlerinden ya da muhasebe lisans programından mezun olmak gerekiyor.

1 Memur alımı GİH sınıfı 10. Derece kadrolar için olacak. MYO’nun Emlak ve Emlak Yönetimi, Muhasebe ve vergi uygulamaları veya yerel yönetimler bölümlerinin birinden mezun olmak gerekiyor.

3 Memur alımı GİH sınıfı 10. Derece kadrolar için olacak. İktisadi İdari Bilimler veya Siyasal Bilgiler Fakültelerinin Kamu Yönetimi, Maliye, Çalışma Ekonomisi ya da İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümlerinin birinden mezun olmak gerekiyor.

Lüleburgaz Belediyesi memur alımları başvuru genel ve özel şartlarına ayrıca aşağıdaki başvuru ilanından ulaşabilir ve tüm gerekli belgeleri inceleyebilirsiniz. Lüleburgaz Belediyesi Devlet Memuru Alımı başvuru kılavuzu şu şekildedir:

Başvuru Kılavuzu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum