MAE üniversitesi İŞKUR ile 10 işçi alıyor

MAE üniversitesi İŞKUR ile 10 işçi alıyor

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından yayımlanan kamu personeli alım ilanlarında yer alan bilgilere göre; kamu üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere 10 kişilik kontenjan ile işçi alımı yapılacağı açıklandı. Detaylar haberimizde…

Kamu kurum ve kuruluşları tarafından yapılan açıklamalarda yer alan bilgilere göre; kamu personeli alımı, memur alımı, sürekli işçi alımı ve geçici işçi alımı dahilinde istihdam ilanlarının yayımlandığı bildiriliyor.

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) vasıtası ile yayımlanan ilanlar; ilgili adayların ulaşabilecekleri resmi internet adresinden günlük olarak yayımlanırken; 16 Eylül 2020 İŞKUR iş ilanları dahilinde kamu üniversitesi personel alımı yapılacağı açıklandı.

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Personel Alımı

Kamu üniversitesi dahilinde akademik çalışmalara ve kamu hizmetlerine devam eden personel alımı ilanlarında yer alan bilgilere göre; adayların Burdur iş ilanları dahilinde Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi bünyesinde görevlendirileceği açıklandı.

Unvan ve Kontenjan

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi kamu personeli alımı için çıkılan İŞKUR iş ilanında sunulan detaylara göre; adayların toplamda 10 kişilik kontenjan dahilinde istihdam edileceği ve alımların Beden İşçisi unvanı ile yapılacağı açıklandı.

Başvuru Süreci

Türkiye İş Kurumu resmi ilan bilgilerine göre Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi personel alımı başvuruları bugün itibari ile başladı. Başvurusunu tamamlamak isteyen her aday e-şube aracılığı ile 00005683885 numaralı ilan ile online başvurusunu yapabilecektir.

Son başvuru tarihi 21 Eylül 2020 tarihi olarak ilan edilirken; başvuruların akabinde sonuçların belirlenmesi için kura çekimi yapılacaktır.

23 Eylül 2020 saat 10:00’da başlayacak olan kura çekimi MAKÜ Rektörlük Binası Konferans Salonu Merkez / BURDUR adresinde yapılacaktır.

Başvuru Şartları

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi personel alımı kapsamında 10 kişilik Genel Beden İşçisi alımı için başvuru yapacak olan adayların en az ilkokul en fazla önlisans mezunun olması gerekmektedir.

18-40 yaş şartının talep edildiği başvurular dahilinde 21 Eylül 2002 ve sonrasında doğum tarihine  sahip olan adayların başvuruları kabul edilecektir.

Adayların öğrenci olmaması tercih sebebi olarak açıklanırken; erkek adayların askerlik ile ilişik durumlarının tercihler için kriter olmadığı açıklanmaktadır.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.