Makina Ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü Müfettiş Alımı

Makina Ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü Müfettiş Alımı

23 Ağustos 2016 Tarihinde MKE Makina Ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü Tarafından Personel Alımı İçin İlan Yayınlandı. Başvurular 23 Eylül 2016 Tarihinde Sona Erecek.

Makina Ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü 'nce 23 Ağustos 2016 tarihinde personel alım ilanı yayınlandı. Kurum tarafından yapılan açıklamaya göre toplam 5 kişi Müfettiş Yardımcısı olarak istihdam edilecek.

Başvurular kurumun internet sitesinden temin edilecek başvuru formu doldurularak, Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) sonuç belgesinin bilgisayar çıktısı, yüksek öğrenim diploması veya mezuniyet belgesinin aslı ya da Kurum tarafından onaylı örneği, Özgeçmiş Formu ve son altı ay içinde çekilmiş (4,5x6 cm.) 2 adet vesikalık fotoğraf (1 adedi forma yapıştırılacaktır) 23 Eylül 2016 tarihine kadar MKE Kurumu Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığı 'na şahsen veya posta yoluyla yapılacaktır.

MKE Müfettiş Yardımcısı alımı için: 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde yazılı nitelikleri haiz olmak. Sağlık durumu her türlü iklim ve yolculuk koşullarında görevini devamlı yapmaya elverişli olmak. En az 4 yıllık lisans eğitimi veren siyasal bilgiler, hukuk, iktisat, işletme, iktisadi ve idari bilimler fakültelerinden veya bunlara denkliği yetkili makamlarca kabul edilen yurt içi ve yurt dışındaki öğrenim kurumlarından birisini bitirmiş olmak.

Yazılı sınavın açıldığı 2016 yılının Ocak ayının birinci günü itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak (01 Ocak 1981 tarihinden sonra doğanlar). ÖSYM tarafından 2015 veya 2016 yıllarında A Grubu kadroları için yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavları KPSS (A) Grubunda, KPSSP54 puan türünden 75 ve daha üzeri puan almış olmak şart.

 

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.