Makine Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü Kamu Personel Alımı

Makine Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü Kamu Personel Alımı

Makine Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü Kamu Personel Alım ilanı 24 Mayıs 2017 de yayınladı. Alınacak Personel Lise mezunu olacağı açıklandı. Başvurular 24 Mayıs 2017 de başlamış olup 02 Haziran 2017 de sona erecektir.

Makina Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü Kırıkkale Bilgisayarlı Nümerik Kontrol (CNC) Teknisyeni alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi olarak istihdam edileceği açıklandı. Başvurular 24 mayıs 2017 itibariyle başlamış olup 02 Haziran 2017 de sona erecektir.

Makine Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü Kamu Personel alımı 1 kişi için şartlar: Ortaöğretim Lise ve Dengi olması 2016 Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı EKPSS ye girmiş olması gerekmektedir. Talep Daimi iş gücü talebi olup sadece Engelli olanlar başvuru yapabileceklerdir.

İstenen belgeler: Öğrenim belgesi, Nüfus cüzdanı fotokopisi, TC Kimlik numarasının yazılı olduğu adli sicil kaydı, Askerlik durum belgesi (terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir), Engelli raporu, (engelli raporu vermeye yetkili hastanelerden alınacaktır.) ve İş Talep formu ile başvuru yapılacaktır.

Başvuracak adaylar Kırıkkale için : iş kur ilan 00003792006 numarası ile 02 Haziran 2017 tarihine kadar İnternet işkurdan veya işkur adresine şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Taleplerde 2016 EKPSS (Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı ) sonuçları geçerli olup Taleplere EKPSS sınavına giren adayların başvuruları kabul edilecektir. Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Talep fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Başvuracak adaylar Makine Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü Kamu Personel alımı Kırıkkale istihdam edilecektir. İlana başvuracakların kişisel durumu Engelli olanlar başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 02 Haziran 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.