Malatya Belediyesi İşçi Alımı

Malatya Belediyesi İşçi Alımı

Malatya Kale Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 2 kişi olarak açıklandı. Başvurular 22 Aralık 2016 tarihinde sona erecektir.

Malatya Kale Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 2 kişi Beton Parke ve Bordür Taşı Döşeme işçisi olarak istihdam edileceği açıklandı.

Kale Belediye Başkanlığı Sözleşmeli 2 kişi Beton Parke ve Bordür Taşı Döşeme İşçisi için şartlar: En az ilköğretim mezunu (İlkokul) olması, Bordür ve Kilit taşı Döşeme işçiliği sertifikası sahibi olması, Karo İmal işçiliği setifika sahibi olması, en az B sınıfı sürücü belge sahibi olması ve Çalıştığını SSK hizmet dökümü ile belgelemesi gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003508340 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 22 Aralık 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Başvuracak adaylar Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir. Noter Huzurunda Kura Çekimi 21 Aralık 2016 tarihinde Saat 13: 00 ile 14: 00 arasında Kale Belediye Başkanlığı Topantı Salonunda Yapılacak. 22 Aralık 2016 Terihine Kadar İstenen Belgeyi Kale Belediye Başkalığına Teslim Edilmesi gerekmektedir.
Talep sayısının üç katından fazla başvuru olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Başvuracak adaylar Malatya Kale Belediye Başkanlığında istihdam edilecek olup çalışma adreside aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 22 Aralık 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Malatya iş ilanları kariyer.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.