Malatya Karayolları İşçi Alımı

Malatya Karayolları İşçi Alımı

Karayolları İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 3 kişi olarak açıklandı. Başvurular başlamış olup 12 Ocak 2017 tarihinde sona erecektir.

Karayolları Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre81. Şube şefliğine 2 kişi Beden işçisi (Genel) ve 1. Şube şefliğine 1 kişi Beden İşçi olmak üzere toplam 3 kişi istihdam edileceği açıklandı.

Karayolları 81. Bölge Şube Şeflikleri Malatya Sözleşmeli 2 kişi Beden İşçi alımı için şartlar: Taleplerde 2016 kamu personeli seçme sınavı (KPSS) sonuçları geçerli olacaktır. Merkezi sınav uygulanması ile alım yapılacaktır. Türk Vatandaşı olması ve Eski Hükümlü olması gerekmektedir. Ortaöğretim ( Lise ve Dengi ) olması ve KPSS P94 sınavına girmiş olması gerekmektedir. İş Kur iş ilan 00003534703 numarası ile işkur üzerinden başvuru yapılacaktır.

Karayolları 1. Bölge Şube Şeflikleri İstanbul Sözleşmeli 1 kişi Beden İşçi alımı için şartlar: Taleplerde 2016 kamu personeli seçme sınavı (KPSS) sonuçları geçerli olacaktır. Merkezi sınav uygulanması ile alım yapılacaktır. Türk Vatandaşı olması ve Eski Hükümlü olması gerekmektedir. Ortaöğretim ( Lise ve Dengi ) olması ve KPSS P94 sınavına girmiş olması gerekmektedir. İş Kur iş ilan 00003534984 numarası ile işkur üzerinden başvuru yapılacaktır.

Terörle Mücadele malul sayılamayacak şekilde yaralanan, Terörle Mücadele Kanununun 21 inci maddesinde sayılan terör olaylarına sebep ve tesiri sonucu malul sayılmayacak şekilde yaralananlardan sağlık raporu ve terörle mücadelede yaralandığına gösteren komutanlık yazısı ile durumlarını belgelendirmesi gerekmektedir.

Başvuracak adaylar nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz sunmaları gerekmektedir.

Başvuracak adaylar İstanbul ve Malatya’ya istihdam edilecek olup çalışma adreside aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Eski Hükümlü ve TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar 12 Ocak 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum