Maliye Bakanlığı En Az Lise Mezun Memur Alıyor

Maliye Bakanlığı En Az Lise Mezun Memur Alıyor

Maliye Bakanlığı Lise ve Önlisans mezunu Kamu Personeli Alım ilanı yayınladı. Başvurular başlamış olup 15 Aralık 2017 de sona erecektir.

Ankara Maliye Bakanlığı 2 Tekniker Önlisans mezun ve 3 kişi Teknisyen Lise mezunu toplam 5 kişi alım gerçekleştiriyor.

Başvurular 04 Aralık 2017 ile 15 Aralık 2017 tarihleri arasında Maliye Bakanlığı Personel Dairesi Başkanlığı İnternet adresinde bulunan "Sözleşmeli Tekniker ve Sözleşmeli Teknisyen Yerleştirme Başvuru Formu"nu doldurmak ve mezuniyete ilişkin diploma örneğini Başvuru Formuna eklemek suretiyle elektronik ortamda yapılacaktır. Elden veya posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Teknisyen 3 kişi için şartlar: Orta öğretim kurumlarının Sıhhi Tesisat ve Kalorifer, Sıhhi Tesisat - Isıtma, Sıhhi Tesisat-Kalorifercilik-Isıtma, Tesisat Teknolojisi (Isıtma ve Sıhhi Tesisat) alanlarından birinden mezun olmak ve 2016 KPSSP94 Puan türünden en az 70 puan almış olması gerekmektedir.

Tekniker 2 kişi için şartlar: Üniversitelerin Doğalgaz, Isıtma ve Sıhhi Tesisat Teknolojisi, Sıhhi Tesisat ve Doğalgaz, Doğalgaz ve Isıtma, Sıhhi Tesisat, Tesisat Teknolojisi, Yapı Tesisat Teknolojisi ön lisans programlarının birinden mezun olması gerek. İklimlendirme - Soğutma, Soğutma ve Havalandırma, İklimlendirme Teknolojisi, İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi ön lisans mezunu olmak.

Başvuru şartları: Yerleştirme tarihi itibarıyla 35 yaşını doldurmamış olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak ve Görevini yapmasına engel olabilecek sağlık sorunu bulunmamak.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum