Maliye Bakanlığı En Az Lise Mezunu Personel Alıyor

Maliye Bakanlığı En Az Lise Mezunu Personel Alıyor

Maliye Bakanlığı 5 Kamu Personel Alım ilanı 01 Aralık 2017 de yayınladı. Başvurular 04 Aralık 2017 de başlayacak olup 15 Aralık 2017 tarihi mesai bitiminde sona erecektir.

Ankara Maliye Bakanlığı Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esasların ek 2 nci maddesi uyarınca 2 adet Tekniker ve 3 adet Teknisyen pozisyonunda personel istihdam edilecektir.

Başvurular 04 Aralık 2017 ile 15 Aralık 2017 tarihleri arasında internet adresinde bulunan "Sözleşmeli Tekniker ve Sözleşmeli Teknisyen Yerleştirme Başvuru Formu"nu doldurmak ve mezuniyete ilişkin diploma örneğini Başvuru Formuna eklemek suretiyle elektronik ortamda yapılacaktır. Elden veya posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Alınacak personellerde öğrenimle ilgili şartlar: Orta öğretim kurumlarının Sıhhi Tesisat ve Kalorifer, Sıhhi Tesisat, Isıtma, Sıhhi Tesisat, Kalorifercilik-Isıtma, Tesisat Teknolojisi (Isıtma ve Sıhhi Tesisat) alanlarından birinden mezun olmaları gerekmektedir.

Önlisans için Üniversitelerin İklimlendirme - Soğutma, Soğutma ve Havalandırma, İklimlendirme Teknolojisi, İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi ön lisans programlarının birinden mezun olmaları gerekmektedir.

Önlisans Üniversitelerin Doğalgaz, Isıtma ve Sıhhi Tesisat Teknolojisi, Sıhhi Tesisat ve Doğalgaz, Doğalgaz ve Isıtma, Sıhhi Tesisat, Tesisat Teknolojisi, Yapı Tesisat Teknolojisi ön lisans programlarının birinden mezun olmak.

İlgili Haberler

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum