Manisa Akhisar Belediyesi 4 Memur Alımı

Manisa Akhisar Belediyesi 4 Memur Alımı

Manisa Akhisar Belediye Başkanlığı tarafından 10 Ağustos 2017 tarihi 4 sözleşmeli memur alım ilanı yayınlandı. İlan için başvurular 10 Ağustos 2017 tarihi itibariyle başlamış olup 15 Ağustos 2017 tarihinde sona erecektir. Adaylarda aranan şartlar arasında

Akhisar Belediye Başkanlığı tarafından 10 Ağustos 2017 tarihinde 1 elektrik mühendisi, 1 elektrik teknikeri, 1 makine teknikeri, 1 ziraat teknikeri olmak üzere toplamda 4 memur alım ilanı yayınlandı.

Başvuru yapmak isteyen adaylar için başvurular 10 Ağustos 2017 tarihi itibariyle başlamış olup 15 Ağustos 2017 tarihinde sona erecektir. Başvuruların Akhisar Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’nden alınan formla şahsen yapılacaktır. Elektronik ortam veya posta yoluyla yapılan başvurular değerlendirilmeyecektir.

Başvuru sırasında adaylardan istenilen belgeler; başvuru formu, yükseköğrenim diploması, nüfuz cüzdanının onaylı sureti ve erkek adaylar için askerlik durum belgesi olarak belirtilmiştir.

Adaylarda aranan genel şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, sağlık açısından herhangi bir problemi olmamak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak olarak belirtilmiştir.

Elektrik Teknikeri, Makine Teknikeri ve Ziraat Teknikeri kadrolarına başvuru yapmak isteyen adayların sırasıyla üniversitelerin en az 2 yıl süreli Elektrik Teknikerliği, Makine Teknikerliği, Ziraat Teknikerliği bölümlerinden mezun olma şartı yer almaktadır.

Elektrik Mühendisi alımı için adayların mühendislik fakültelerinin en az 4 yıllık Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun olması gerekmektedir. İlanda Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aranmamaktadır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.