Manisa Belediyesi İşçi Alımı

Manisa Belediyesi İşçi Alımı

Manisa Akhisar Belediye Başkanlığı Sözlü Sınavla Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 1 kişi olarak açıklandı. Başvurular 15 Aralık 2016 tarihinde sona erecektir.

Akhisar Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi İnşaat Teknikeri olarak istihdam edileceği açıklandı.

Manisa Akhisar Belediyesi 5393 Sayılı Belediye Kanununun 49 maddesinin 3. fıkrası kapsamında Tam Zamanlı Sözleşmeli personel olarak istihdam edilmek üzere aşağıda unvan ve adedi belirtilen kadroya yapılacak sözlü sınav (mülakat) sonucuna göre sözleşmeli personel alınacaktır Sözlü sınavda adayların meslek, genel kültür, yetenek, davranış, ifade ve temsil kabiliyeti davranış ve mesleğe uygunluğu gibi niteliklere sahip olup, olmadığı göz önünde bulundurulacaktır. Adayların başvuru veya atama işlemleri için istenen belgelerde gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılır ve göreve başlatılamaz. Göreve başlatılmış olsalar dahi iptal edilir.

Akhisar Belediye Başkanlığı Sözleşmeli 1 kişi İnşaat Teknikeri için şartlar: En az 2 yıl süreli İnşaat Teknikerliği bölümünden mezun olması, Sağlık açısından herhangi bir rahatsızlığı olmaması, çalışma şartlarına uygun olması, Manisa ili sınırları içersinde ikamet ediyor olması, Askerliğini yapmış olması (Erkek adaylar için) ve Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek bir durumu bulunmaması gerekmektedir.

Sınava Başvurular 12 Aralık 2016 ile 15 Aralık 2016 tarihleri arası İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğünden form alarak bizzat yapılacaktır. Elektronik ortamdan ve posta ile yapılacak müracaatlar kabul edilmeyecektir. Sınav tarihi 19 Aralık 2016 Sınavın yeri Akhisar Belediyesi Encümen Salonu Manisdadır.

Başvuracak adaylar Akhisar Belediye Başkanlığında istihdam edilecek olup çalışma adreside aynı adrestir. Başvuracak adaylar 15 Aralık 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Manisa Akhisar Belediyesi İşçi Alım İlan Kılavuzu için Tıklayınız.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.