Manisa Belediyesi Personel Alımı

Manisa Belediyesi Personel Alımı

Manisa kula belediyesi personel alım ilanı yayınladı. yapılan açıklamaya göre 3 kişi istihdam edilecektir. Başvuru son tarih 23 aralık 2016 olarak açıklanmıştır.

Kula Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Mimar, 1 kişi Mühendis ve 1 kişi Şehir Planlayıcısı olarak istihdam edileceği açıklandı.

Manisa Kula Belediyesi 5393 Sayılı Belediye Kanununun 49 maddesinin 3. fıkrası kapsamında Tam Zamanlı Sözleşmeli personel olarak istihdam edilmek üzere aşağıda unvan ve adedi belirtilen kadroya yapılacak sözlü sınav (mülakat) sonucuna göre sözleşmeli personel alınacaktır Sözlü sınavda adayların meslek, genel kültür, yetenek, davranış, ifade ve temsil kabiliyeti davranış ve mesleğe uygunluğu gibi niteliklere sahip olup, olmadığı göz önünde bulundurulacaktır. Adayların başvuru veya atama işlemleri için istenen belgelerde gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılır ve göreve başlatılamaz. Göreve başlatılmış olsalar dahi iptal edilir.

Kula Belediye Başkanlığı Sözleşmeli 3 kişi Mimar, Mühendis ve Şehir Planlayıcı için şartlar: Lisans Fakültelerim Mimarlık, İnşaat Mühendisliği ve Şehir ve Bölge Planlama bölümlerinden mezun olması, Sağlık açısından herhangi bir rahatsızlığı olmaması, çalışma şartlarına uygun olması, Askerliğini yapmış olması (Erkek adaylar için) ve Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek bir durumu bulunmaması gerekmektedir.

Sınava Başvurular 13 Aralık 2016 ile 23 Aralık 2016 tarihleri arası İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğünden form alarak bizzat yapılacaktır. Elektronik ortamdan ve posta ile yapılacak müracaatlar kabul edilmeyecektir. Sınav tarihi 27 Aralık 2016 Sınavın yeri kula Belediyesi toplantı Salonu Manisdadır. Manisa iş ilanları kariyer.

Başvuracak adaylar Kula Belediye Başkanlığında istihdam edilecek olup çalışma adreside aynı adrestir. Başvuracak adaylar 23 Aralık 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.