Manisa İlçe Emniyet Müdürlüğü Polisevi Kamu İşçi Alımı

Manisa İlçe Emniyet Müdürlüğü Polisevi Kamu İşçi Alımı

Manisa Salihli Polisevi Şube Müdürlüğünden yapılan ilanda 1 Kamu işçi alımı yapılacağı duyuruldu. Başvurular 01 Ağustos 2017 de başlamış olup 10 Ağustos 2017 tarihinde sona erecektir. Alınacak personel Salihli ilçesine görevlendirilecektir.

Salihli Polisevi Şube Müdürlüğüne alınacak personel Manisa Salihli Polisevinde çalışacak olup 1 kişi Aşçı olarak çalıştırılacağı belirtildi. Belirtilen tarihte mesai bitimine kadar başvuru yapmış olmaları gerekmektedir.

Yayınlanan bu ilanlara kişisel durumu ‘’ normal ‘’ olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede Yaralanan ) olanlarda başvurabilir. İş Kur üzerinden iş ilan numaraları veya Şahsen başvuru yapılacaktır.

Başvuru esnasında istenen belgeler: Başvuru dilekçesi, Öğrenim durum belgesi fotokopisi, Nüfus cüzdanı fotokopisi, Fotoğraf(2 adet), Özgeçmiş CV, KPSS Sonuç belgesi ve Sağlık raporu olması gerekmektedir.

Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının (3) üç katı olacak şekilde yayınlanacak listede yer alan kişilerin isim, iletişim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurumları ve kuruluşuna bildirilecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşlar tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Alınacak Bayan Kuaförü 1 kişi için şartlar: Ortaöğretim (lise ve dengi) okul mezunu olması ve aşçılık konusunda becerilerinin olması gerekmektedir.Başvuracak Adaylar İş Kur iş ilanı 00003933856 no ile Şahsen başvuru yapabilirler.

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını kura, yazılı ve sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.