Manisa Milli Eğitim Müdürlüğü İşçi Alımı

Manisa Milli Eğitim Müdürlüğü İşçi Alımı

Manisa Milli Eğitim Müdürlüğü Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 1 kişi olarak açıklandı. Başvurular 19 Ocak 2017 tarihinde sona erecektir.

Manisa Milli Eğitim Müdürlüğü Engelli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Beden İşçisi Genel istihdam edileceği açıklandı.

Beden İşçisi Genel 1 kişi için şartlar: Ortaöğretim Lise ve dengi mezunu olması ve Kamu Personeli Seçme Sınavı EKPSS ye girmiş olma şartı aranmaktadır. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003546422 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 19 Ocak 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Alınacak kişiye yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir.

Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde (Maden Kanunu kapsamında öncelikli başvuranların tamamı) isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Talep fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Manisa iş ilanları kariyer.

Başvuracak adaylar Manisa Milli Eğitim Müdürlüğüne istihdam edilecek olup çalışma adreside aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu ENGELLİ olanlar başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 19 Ocak 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.