Manisa Öğretmen Evi Müdürlüğü KPSS Şartsız İşçi Alımı

Manisa Öğretmen Evi Müdürlüğü KPSS Şartsız İşçi Alımı

12 Temmuz 2016 Tarihinde Manisa Öğretmen Evi Müdürlüğü Tarafından Personel Alım İlanı Yayınlandı. KPSS Şartı Olmaksızın İlköğretim, Ortaöğretim, Önlisans ve Lisans Mezunu Personel Alınacak.

Manisa Öğretmen Evi Müdürlüğü 'nce yapılan açıklamaya göre personel alımı yapılacağı duyuruldu. Yayınlanan duyuruda 3 kişi kamu işçisi olarak, belirsiz süreli daimi işçi statüsünde istihdam edilecektir. Başvurular İşkur İl Müdürlüğü veya resmi internet sitesi üzerinden 21 Temmuz 2016 tarihine kadar İş İlan No (00003301506) ile yapılacaktır.

Garson (Servis Elemanı) alımı şartları şöyle belirlendi: Herhangi bir bölüm mezunu olan (bölüm şartı yok) ilköğretim, Ortaöğretim (Lise), Önlisans ve Lisans mezunları arasından; Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS şartı aranmaksızın herkes başvuru yapabilecektir.

Bu ilanı yayınlayan Manisa Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından ikamet şartı ile ilgili herhangi bir ibare metinde belirtilmedi. Yani Türkiye 'nin her yerinden dileyen İşkur internet sitesinden, dileyen de İşkur İl Müdürlük 'lerinden başvuru yapabilecektir.

İşe alınacak kişiler devlet memuru olmayıp sözleşmeli işçi statüsünde çalışacaklardır. Ücret olarak asgari ücret verilecek olup işverenlik tarafından 1 öğün yemek verilecektir. Noter kurası 26 Temmuz 2016 tarihinde Manisa 2. Noterliği Vakıf İşhanı'nda öğleden sonra yapılacaktır. Mülakat sınav tarihi olarak ise 08 Ağustos 2016 belirlendi.

Başvuru yapacak adayların İş İlan No (00003301506) ile başvurmaları gereklidir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.