Manisa Öğretmenevi Aso Müdürlüğü İşçi Alımı

Manisa Öğretmenevi Aso Müdürlüğü İşçi Alımı

Manisa Öğretmenevi Aso Müdürlüğünden yapılan ilanda 1 işçi alımı yapılacağı duyuruldu. Son başvuru tarihi 19 Ocak 2017 olarak açıklanmıştır.

Manisa Öğretmenevi Aso Müdürlüğünden yapılan ilanda 1 işçi alımı yapılacağı duyuruldu. Son başvuru tarihi 19 Ocak 2017 olarak açıklanmıştır.

Alınacak personel Manisa Merkez Öğretmenevi Aso Müdürlüğü çalışacak olup 1 personel Manisa Öğretmenevi Temizlik Görevlisi (Kat Hizmetleri Elemanı/ Kat Görevlisi) olarak çalıştırılacağı belirtildi. Çalışma adresi olarak Manisa Öğretmenevi Aso Müdürlüğü olarak belirtilmiştir.

Alınacak Temizlik Görevlisi (Kat Hizmetleri Elemanı/ Kat Görevlisi) için şartlar: En Az Okur yazar en çok Lisans mezunu ve 2 yıl iş deneyimi olması gerekmektedir. Daimi ve tam süreli çalışıcak olan personel İş kur (00003545923) iş ilanı no ile internet sitesinden son başvuru tarihi 19 Ocak 2017 mesai bitimine kadar yapmaları gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi: 19 Ocak 2017 Belge Teslim Tarihi: 20 Ocak 2017 Belge Teslim Yeri: Manisa Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü (Elden veya İadeli taahhütlü posta yolu ile) Posta yolu ile gönderimlerde teslimatta oluşabilecek gecikmelerden Öğretmenevi sorumlu değildir. Alınacak personel noter kurası ila alınacağından Kura Tarihi ve Yeri: 27 Ocak 2017 Saat: 12: 00 Manisa 2. Noterliği (Vakıf İşhanı Kat: l Şehzadeler - MANİSA) olarak açıklanmıştır.

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını kura, yazılı ve sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

Yayınlanan bu ilanlara kişisel durumu ‘’ normal ‘’ olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede Yaralanan ) olanlarda başvurabilir. Talep Daimi olup İş Kur üzerinden iş ilan numaraları ile başvuru yapılacaktır. Manisa iş ilanları kariyer.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.