Manisa Öğretmenevi eleman alacak

Manisa Öğretmenevi eleman alacak

Manisa Öğretmenevi Aso Müdürlüğünden yapılan ilanda Memur alımı yapılacağı duyuruldu. Başvurular 18 Ekim 2017 de başlamış olup 27 Ekim 2017 de sona erecektir.

Alınacak personel Manisa Öğretmenevi Aso Müdürlüğü çalışacak olup 1 kişi Garson servis elemanı olarak çalıştırılacağı belirtildi. Çalışma adresi olarak Manisa Öğretmenevi Müdürlüğü olarak belirtilmiştir.

Öğretmenevine başvuracak adaylar işkur üzerinden veya bağlı bulundukları İl İlçe müdürlüklerinden başvuru yapabilirler. Başvuru 18 Ekim 2017 başladı ve 27 Ekim 2017 de sona eriyor.

Noter huzurunda kura çekimi ile belirlenecektir. Müracaat eden adaylar arasından yüksek puan alandan başlamak üzere sayının üç katı olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurumlar ve kuruluşuna bildirilir. İşyerine ismi bildirilen kişi yazılı ve sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Alınacak Garson Servis Elemanı 1 kişi için şartlar: En az ilkokul en çok Lisans mezunu olması gerekmektedir. Daimi ve deneme süreli çalışacak olan personel İş kur (00004069030) iş ilanı numarası ile internet sitesinden veya şahsen son başvuru tarihi 27 Ekim 2017 mesai bitimine kadar yapmaları gerekmektedir.

Noterce kura çekimi 07 Kasım 2017 de Manisa 2. Noterce saat 15:00 ile 16:00 arasında gerçekleşecektir.

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını kura, yazılı ve sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklı tutulacaktır.

Yayınlanan bu ilanlara kişisel durumu ‘’normal‘’ olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede Yaralanan ) olanlarda başvurabilir. Talep Daimi olup İş Kur üzerinden iş ilan numaraları ile başvuru yapılacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.