Manisa Şehzadeler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel Alımı

Manisa Şehzadeler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel Alımı

16 Mart 2016 Tarihinde SYDV Manisa Şehzadeler Sosyal Yardımlaşma ve dayanışma Vakfı Personel Alımı Yapacağını Duyurdu. Sosyal Yardım Ve İnceleme Görevlisi Olarak Toplam Bir Kişi İstihdam Edilecektir.

Manisa İli Şehzadeler İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı tarafından kamu personeli alım ilanı yayınlandı. Sosyal Yardım ve İnceleme görevlisi unvanıyla bir kişi, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu 4/b maddesi uyarınca sözleşmeli statüde istihdam edilecektir. Başvurular elektronik ortamda 23 Mart 2016 tarihinde, istenen belgelerin kuruma teslimi ise 30 Mart 2016 tarihinde sona erecektir.

Manisa Şehzadeler SYDV sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı için: 4 Yıllık Üniversitelerin Sosyoloji (Lisans) Bölümü Mezunu Olmak. B sınıfı ehliyet sahibi olmak. Erkek adaylar için Askerlik görevini yapmış olmak. İyi derecede Yabancı Dil (İngilizce) bilgisi seviyesi ile Bilgisayar (Öğrenim gördüğü Üniversitede Bilgisayar dersi gördüğünü ve başarılı bir şekilde bitirdiğini belgeleyen Transkript, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Bilgisayar işletmeni sertifikası sahibi olmak. Şehzadeler ilçesi sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak. Adaylar KPSS P3 puan türünde en yüksek puana sahip olandan başlayarak ilk 5 aday mülakata tabi tutulacağı bildirildi.

Adayların Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ‘na bağlı resmi internet sitesinden başvuru yaptıktan sonra istenen belgeleri kuruma teslim etmeleri zorunludur.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.