Manyas Sulama Birliği 8 Personel Alacak

Manyas Sulama Birliği 8 Personel Alacak

Bandırma Manyas Sulama Birliği 14 Kasım 2017 de 8 işçi alacağını duyurdu. Başvuruya başvuracaklarda KPSS şartı aranmıyor.

Balıkesir Bandırma Manyas Sulama Birliği 14 Kasım 2017 de 8 işçi alım ilanı yayınladı. Başvuracak adaylar İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden 23 Kasım 17 tarihine kadar aşağıda belirtilen iş ilan numaraları ile başvura bilirler. KPSS şartı aranmamaktadır.

Beden İşçisi 8 kişide aranacak şartlar: En Az İlkokul en çok önlisans mezun olması ve Çalışma adresi Sulama Birliği Sulama Sahası, İli, İlçesi ve köyleri olarak açıklanmıştır.

Alınacak personel Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir.

İlana başvuracak adaylar iş kur ilan 00004130295 numarası ile başvuracak olup son başvuru tarihi 23 Kasım 2017 olarak açıklanmıştır. Bu ilana başvuracak adaylar kişisel durumu normal olanlar başvurabilir. Alınacak işçiye 4857 sayılı iş kanunu hakları verilecektir.

Noter Huzurunda Kura Çekimi 27 Kasım 2017 de Saat 15:00 ile 16:00 arasında Balıkesir Bandırma Manyas sulama Birliği Hizmet Binası toplantı Salonunda Yapılacak. Adaylar 23 Kasım 2017 tarihine Kadar İstenen Belgeyi teslim edilmesi gerekmektedir.

Taleple ilgili olarak 4857 Sayılı İş Kanun Hakları geçerli olacaktır. Alınacak personeller Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik kapsamında tüm başvurular noter kurasına alınarak açık iş sayısının 3 katı asil, açık iş sayısının 3 katı yedek noter kurası çekilmek suretiyle mevzuat kapsamında alımlar gerçekleştirilecektir.

Bu kapsamda müracaat eden adayların tamamı düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı; kura veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.