Mardin Artuklu Üniversitesi Kadrolu Memur Alımı İlanı Yayımlandı

Mardin Artuklu Üniversitesi Kadrolu Memur Alımı İlanı Yayımlandı

Kamu Mali Yönetimi ve Kontrol Kanunu kapsamında yapılmak üzere kadrolu memur alımı gerçekleştirileceği ilan edildi. Resmi Gazete iş ilanlarına göre Mardin Artuklu Üniversitesi başvuru kılavuzu yayımlandı.

Kamu personeli alımı ilanları dahilinde 26 Nisan 2021 Resmi Gazete iş ilanları yayımlandı. Kadrolu memur alımı statüsünde yapılacak olan personel alımı için güncel detayların yer aldığı başvuru kılavuzu ilan edildi.

Mardin İş İlanları Güneydoğu Anadolu Bölgesinde hem kamu kurumları hem de üniversite personel alımları ile istihdam merkezlerinden bir tanesi olan Mardin iş ilanları kapsamında başvuru yapan adayların görev almaları halinde Mardin Artuklu Üniversitesinde istihdam edilecekleri açıklandı.

Unvan Bilgileri

Adaylar GİH sınıfı mensubu olarak 2 kişilik kontenjan ile 1. Ve3. Dereceden kadrolu memur alımı statüsünde hizmet verecektir. Başvuru yapılacak olan unvan İç Denetçi alımı dahilinde olacaktır.

Başvuru Süreci Başladı

26 Nisan 2021 Resmi Gazete ilanı olarak yayımlanan personel alımı için güncel başvuru süreci başladı. Adayların 15 gün süre ile başvuru yapma hakkı bulunmaktadır. Mardin Artuklu Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’na şahsen ya da posta yolu ile başvuruların tamamlanması gerekmektedir.

Başvuru adresi: Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörlük Personel Daire Başkanlığına Nur Mahallesi Diyarbakır Yolu Üzeri 47200 Yenişehir-Artuklu / Mardin olarak ilan edilmektedir.

Başvuru Şartları

Adayların Hazine ve Maliye Bakanlığı İç Denetim Koordinasyon Kurulu tarafından düzenlenen Kamu İç Denetçi Sertifikasına sahip olması ve lisans mezunu olması gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.