Mardin Artuklu Üniversitesi Personel Alım İlanı

Mardin Artuklu Üniversitesi Personel Alım İlanı

Mardin Artuklu Üniversitesi Personel Alım ilanı 05 Aralık 2016 da yayınladı. Başvuru son 19 Aralık 2016 tarihine kadar başvurmaları gereklidir.

Artuklu Üniversitesi Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslara göre 1 adet Mühendis (inşaat), 1 adet Mühendis (Makine), ek 2 inci maddesinin (c) fıkrasına göre 1 adet Programcı, 1 adet Çözümleyici ile mesleki uygulamalı sınav sonucuna göre 1 adet Telkari Ustası sözleşmeli personel pozisyonunda istihdam edilmek üzere toplam 5 kişi Sözleşmeli Personel alınacaktır.

Başvuru esnasında istenen belgeler: Başvuru Formu, Diploma veya mezuniyet belgesinin fotokopisi, Nüfus Cüzdanının fotokopisi, Sağlık durumuna ilişkin yazılı beyanı, Kamu Personel Seçme Sınavı Sonuç Belgesi (KPSSP3 (B) türünde), Kısa Özgeçmiş olması gerekmektedir. ÖSYM tarafından 2016 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavında (KPSS) KPSSP3 (B) puan türünden 60 (altmış) ve üzerinde puan almış olan adaylar başvuruda bulunabilecektir. Mardin iş ilanları kariyer.

Başvurular şahsen veya posta yolu ile Üniversitenin internet adresindeki Başvuru Formu doldurularak istenen ilgili belgeler ile birlikte hazırlanarak ilan tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Artuklu/MARDİN adresine yapılacaktır. Postadaki gecikmeler ve diğer sebeplerle bu tarihten sonra gelen başvurular ile eksik belge ibraz edenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

Başvuracak adaylarada aranan şartlar: 2 Mühendis için Fakültelerin İnşaat Mühendisliği bölümünden mezunu olması ve Fakültelerin Makine Mühendisliği bölümünden mezunu olması gerekmektedir. 1 Programcı: Fakülte, Yükseköğretim kurumlarının bilgisayar programcılığı ile ilgili bölümlerinden en az önlisans düzeyinde mezun olmak veya en az önlisans mezunu olmak koşuluyla bilgisayar programcılığı alanına ilişkin ders aldığını belgelendirmek veya bu alanda Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika sahibi olmak ve en az D düzeyinde KPDS veya dengi yabancı dil bilgisine sahip olması gerekmektedir. 1 Çözümleyici: Yükseköğretim kurumlarından en az lisans düzeyinde mezun olmak ve istihdam edileceği Bilgi İşlem Birimlerindeki programlama dili ile diğer programlama dillerinden en az iki tanesini bildiğini belgelemek ve en az D düzeyinde KPDS veya dengi yabancı dil bilgisine sahip olması gerekmektedir. 1 Telkari Ustası: En az ilköğretim mezunu olmak ve yapılacak olan mesleki uygulama sınavında başarılı olmak. Altın-gümüş işlemeciliği konusunda en az 5 yıllık tecrübe sahibi olduğunu belgelemesi, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, muaf veya en az 1 yıl tecilli olması, Görevini yapmasına engel olabilecek sağlık sorunu bulunmaması ve Yapılacak inceleme ve soruşturma sonunda Çözümleyici-Sistem Programcısı olmalarına engel bir durumu bulunmaması gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.