Mardin Ömerli 2 Memur Alımı

Mardin Ömerli 2 Memur Alımı

Mardin Ömerli 2 Personel Alım İlanı Yayınladı. Mardin Ömerli Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma vakfı 2 kişi Sosyal Yardım ve İnceleme görevlisi ve Büro Görevlisi alacak olup başvuru son 27 Ekim 2016 tarih olarak belirtilmiştir.

Mardin Ömerli 1 Personel Alım İlanı Yayınladı. Mardin Ömerli Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma vakfı 1 kişi Büro Görevlisi 1 kişi Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alacak olup başvuru son 27 Ekim 2016 tarih olarak belirtilmiştir. Mardin Ömerli 2 Memur ( Sosyal Yardım ve İnceleme görevlisi ve Büro Görevlisi ) İhtiyacını karşılamak üzere alım ilanı yayınladı. Başvuracaklar son altı (6) ay (18 Ekim 2016 tarihi baz alınarak) Mardin Ömerli İlçesinde İkamet etmesi gerekmektedir.

Müraacat edecek adaylarda 2 kişi ( Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi ve Büro Görevlisi ) işçi için şartlar: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Üniversitelerin 4 yıllık fakülte İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Bölümleri, Siyasal Bilgiler Fakültesi Bölümleri, İktisat Fakültesi, İşletme Fakültesi, Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Sosyal Hizmet Fakülteleri ve dengi fakültelerin bölümlerinden mezun olması sarttır. Mardin İş İlanları Kariyer.

Ömerli ilçesinde ikamet etmesi, Bilgisayar Sertifikası ve iyi derecede kullanım bilgisine sahip olması tercih sebebidir. Sürücü belgesi B Sınıfı Ehliyete sahip olması ve aktif halde araç kullanıyor olması gerekmektedir. Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından yapılan ve geçerli Kamu Personel Seçme Sınavından son iki yıl geçerliliği olan ( 2015 2016 ) KPSS P3 puan türüne göre en az 60 puan almış olması, Askerlikle ilişkisi olmaması ve Sosyal iletişim becerisine sahip olması, Öğrenmeye, sürekli gelişime açık olma, belirli vizyon görev ve sorumluluk bilinci içerisinde disiplinli çalışma alışkanlığına sahip olmak. Kendine güvenen, ifade yeteneği yüksek, beşeri ilişkiler konusunda yeterli donanıma sahip, dezavantajlı gruplarla çalışabilecek, hane ziyaretlerinde sağlıklı sosyal inceleme yapabilecek.

Başvuru esnasında gerekli belgeler: Nüfus cüzdanının önlü arkalı fotokopisi, Son 6 ay içerisinde çekilmiş 3 adet vesikalık fotoğraf, Adli Sicil Kaydı belgesi, Sağlık Raporu (Tam Teşekküllü Devlet Hastanesinden veya Sağlık Ocaklarından alınmış), Diploma Fotokopisi, Sürücü belgesi B sınıfı ehliyet belgesi ile birlikte evraklarını Mardin Ömerli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfına şahsen teslim edilecektir.

Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi ve Büro Görevlisi ( Memur ) alımına başvuracak adaylar Mardin Ömerli ikamet edecek olup sürücü belgesi B sınıfı ehliyetine sahip olması ve son 27 Ekim 2016 tarihine kadar Sosyal Yardımlaşma ve dayanışma vakfına şahsen başvurmaları gerekmektedir. İşin Süresi Daimi ( 2 ay deneme süreli ) olarak alınacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.