Mardin Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü Kursiyer Alımı

Mardin Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü Kursiyer Alımı

Mardin Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü Kursiyer Alım ilanı 04 Kasım 2016 da yayınladı. Başvuracak adaylar için son 11 Kasım 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Mardin Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü Kursiyer Alım ilanı 04 Kasım 2016 da yayınladı. Başvuracak adaylar için son 11 Kasım 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Mardin Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü Kursiyer Alımı yapılacağı duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre 40 kişi Kursiyer Olarak istihdam edileceği açıklandı. Alınacak Kursiyerlerin Bütçe gideri Avrupa birliği ve Türkiye Cumhuriyeti Tarafından finanse edilecektir. Bu kurs sonunda Mesleki Eğitim Okulu tarafından MEB onaylı sertifika verilecektir.

Türkiye’de Hayat Boyu Öğrenmenin Desteklenmesi II” programı kapsamında Mardin Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü’nün yürütmekte olduğu Hayat Boyu mesleki eğitim projesi. Mardin Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü 40 kişi Kursiyer için şartlar: İlköğretim mezunu olması, Alınacak personeller bay ve bayan olacağından 25 yaş üstü olması ve Kursa Sürekli katılması gerekmektedir. Kursa katılacak kursiyerlerin yol ücreti, yemek ücreti ve iş kıyafetleri kurs süresince proje tarafından karşılanacaktır. Bu Proje Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilmektedir.

Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyetinin finanse ettiği Türkiye’de Hayat Boyu Öğrenmenin Desteklenmesi II programı kapsamında Mardin Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü’nün yürütmekte olduğu Hayat Boyu ( Mesleki eğitim Projesi) adlı projemizde 8 ay pratik ve 3 ay staj olmak üzere 40 kişiye Mobilya ve Dekorasyon CNS Makine Operatörlüğü kursu verilecektir. Bu kurs sonunda Mesleki Eğitim Okulu tarafından MEB onaylı sertifika verilecek olup projemiz % 50 istihdam garantilidir. Mardin iş ilanları kariyer.

Kursa katılmak isteyenlerin en geç 11 Kasım 2016 günü mesai bitimine kadar Mardin Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğüne müracaat etmeleri gerekmektedir. Alınacak Personel Mardin Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğüne istihdam edilecek olup çalışma adreside aynı adres olarak açıklanmıştır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.