Marmara Üniversitesi İşçi Alım İlanı

Marmara Üniversitesi İşçi Alım İlanı

Marmara Üniversitesi Sözleşmeli Bilişim Personeli Alım İlanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 3 olarak açıklanmıştır. Başvurular 03 Kasım 2016 tarihinde sona erecektir.

Marmara Üniversitesi Sözleşmeli Bilişim Personeli Alım İlanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 3 olarak açıklanmıştır. Başvurular 03 Kasım 2016 tarihinde sona erecektir. Marmara Üniversitesi Sözleşmeli bilişim personeli alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Yazılım Proje Yöneticisi, 1 kişi Yazılım Takım Lideri ve 1 kişi Yazılım Geliştirme Uzmanı olarak istihdam edileceği açıklandı.

İstanbul İş İlanları Kariyer Bilişim Personeli için Şartlar: 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde sayılan genel şartları taşıması, Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ile endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olması, bendinde belirtilenler dışında kalan dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olması ve Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda ve 3 yıl deneyim bulunması gerekmektedir.

Bilişim Personeli için belgeler: Diploma veya mezuniyet belgesinin örneği, Yabancı okul mezunları için denklik belgesinin örneği, Her bir pozisyon için Özel Şartlarda (Nitelikler) istenilen sertifikalar ile tecrübe veya deneyimi gösteren belgeler, KPSS sınav sonuç belgesi internet çıktısı (KPSS puanı olmayan veya belge ibraz etmeyen adayın KPSS puanı 70 olarak değerlendirilir.) İngilizce Dilinde Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavında (YDS) alınan puanı veya bu dilde yapılan diğer yabancı dil sınavlarından alınan ve Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen YDS dengi puanı gösterir belge, Nüfus cüzdanının örneği ve 2 adet fotoğraf olması gerekmektedir.

Sınav Başvuru Şekli: Başvurular ilan edilen 03 Kasım 2016 tarihine kadar Marmara Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı 34722 Kadıköy / İSTANBUL adresine şahsen veya bu adrese son başvuru tarihinde ulaşacak şekilde posta ile yapılabilir. Sınav yazılı ve sözlü olmak üzere iki aşamalı olarak gerçekleştirilecektir. Yazılı Sınav Mesleki bilgiyi ölçer nitelikte olup Sözlü Sınav Mesleki bilgiyi uygulamayı ölçer nitelikte olacaktır.

İlan hakkında daha detaylı bilgi için lütfen Tıklayınız.

 

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.