Marmara Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Marmara Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Marmara Üniversitesi tarafından personel alım ilanı yayınlandı. Sözleşmeli olarak belirsiz süreli işçi alımı yapılacaktır. Başvurular 26 Temmuz 2016’da sona ermektedir.

Marmara Üniversitesi ’nce  personel alımı yapılacağı duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre 2 kişi Sözleşmeli Bilişim Personeli ünvanıyla kamu işçisi olarak sözleşmeli istihdam edileceği açıklandı. Başvurular 26 Temmuz 2016 tarihine kadar “Marmara Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı 34722 Kadıköy / İSTANBUL” adresine şahsen veya bu adrese son başvuru tarihinde ulaşacak şekilde posta ile yapılabilir.

Sözleşmeli Bilişim Personeli alımı için diploma veya mezuniyet belgesinin örneği , genel şartlar başlığının(ç) maddesinde belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge , genel şartlar başlığının (e) maddesinde belirtilen en az iki güncel programlama dilini gösterir belge , KPSS sınav sonuç belgesi internet çıktısı , İngilizce dilinde Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavın’da (YDS) alınan puanı veya bu dilde yapılan yabancı dil sınavlarından alınan ve Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen YDS dengi puanı gösterir belge istenilen belgeler arasında yer aldı.

Adaylar ilk başta yazılı bir sınav ve ardından sözlü bir sınava tabi tutularak işe alınacağı belirtildi. Daha detaylı bilgiye ulaşmak için kurumun yayınlamış olduğu kılavuzu okuyabilirsiniz : Kılavuz.            

İlana başvuracak adayların  Marmara Üniversitesi’ne 26 Temmuz 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gereklidir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.