Marmara Üniversitesi Yüksek Maaşla KPSS Şartsız Personel Alımı

Marmara Üniversitesi Yüksek Maaşla KPSS Şartsız Personel Alımı

Marmara Üniversitesi tarafından Resmi Gazete’de yayımlanan ilanda yüksek maaşla KPSS şartsız sözleşmeli personel alınacağı belirtilmiştir.

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre Marmara Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere yüksek maaşla KPSS şartsız 4 Bilişim Personeli alınacaktır. Personel alımında ikamet şartı yoktur.

Marmara Üniversitesi hangi unvanda kaç personel alıyor

1 Yazılım Proje Yöneticisi, 1 Kıdemli Yazılım Geliştirme Uzmanı, 1 Kıdemli Ağ Uzmanı ve 1 Sistem Uzmanı alınacaktır.

Marmara Üniversitesi ilanına başvuru nasıl yapılır

Adaylar başvurularını 26 Ocak 2022 tarihine kadar www.marmarapersis.com adresi üzerinden online olarak yapacaklardır.

bilisim-2.jpg

Sözleşmeli Bilişim Personeli alımında adaylarda aranan ortak nitelikler

  • 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde sayılan genel şartları haiz olmak.
  • Bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden veya belirtilenler dışında kalan dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden mezun olmak.
  • Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bilmek.
  • 2020 yılında yapılan KPSS sınavından KPSSP3 puanı ile son beş yıl içinde yapılan İngilizce dilinde Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS) veya bu dilde yapılan diğer yabancı dil sınavına (sınavlarına) girmiş olması gerekmekte olup, yazılı ve/veya sözlü/uygulamalı sınavlara çağrılacak adayların belirlenmesinde; KPSS P3 puanının %70’i ile YDS veya denkliği kabul edilen Yabancı Dil Sınav puanının %30 u alınarak oluşturulacak olan toplam puan temel alınacaktır. (Belge ibraz etmeyenlerin KPSS puanı 70, yabancı dil puanı ise sıfır (0) olarak değerlendirilecektir.)

Başvuru kılavuzu.

Başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.