MASKİ Vasıflı Vasıfsız 50 Yaş Sınır 22 İşçi Şoför Personel Alımı

MASKİ Vasıflı Vasıfsız 50 Yaş Sınır 22 İşçi Şoför Personel Alımı

MASKİ tarafından İŞKUR’da yayınlanan ilanda vasıflı vasıfsız farklı unvanlarda toplam 22 personel alımı yapılacağı belirtilmektedir.

İŞKUR resmi internet sitesinde yayınlanan ilana göre Manisa Büyükşehir Belediyesi MASKİ bünyesinde istihdam edilmek üzere geçici kadroda vasıflı vasıfsız 22 personel alınacağı açıklanmıştır.

manisa-buyuksehir.jpg

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) başvuru zamanı ve başvuru şekli

Başvurular 7 – 11 Mart 2022 tarihleri arasında Yarhasanlar Mahallesi 2319 Sokak No:12/A K:2 şehzadeler/Manisa adresine şahsen yapılacaktır.

Adaylarda aranan ortak başvuru şartları

Türk vatandaşı olmak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, Manisa ili ve belirtilen ilçelerinde ikamet ediyor olmak.

Beden İşçisi alımı için (6 kişi) 20 – 45 yaş arasında olmak.

Beden İşçisi alımı için (10 kişi) En az Ortaokul mezunu olmak, 21 – 40 yaş arasında olmak, Sağlık yönünden bir engeli bulunmamak, Meslek Lisesi Sıhhi tesisat bölümü mezunu olmak veya MEB onaylı ustalık belgesine sahip olmak veya MEB onaylı en az 40 saatlik Tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde sıhhi tesisat belgesine sahip olmak ve B sınıfı ehliyete sahip olmak tercihe sebebidir.

Beden İşçisi alımı için (2 kişi) En az Lise mezunu olmak, 18 – 40 yaş arasında olmak, A2 veya en az B sınıfı ehliyete sahip olmak.

Teknisyen alımı için (1 kişi) Teknik lise veya endüstri meslek lisesi Elektrik bölümü mezunu olmak, 20 – 45 yaş arasında olmak, Tercihen alanında deneyimli olmak.

Güvenlik Görevlisi alımı için (1 kişi) En az Lise mezunu olmak, Silahlı güvenlik belgesine sahip olmak, 18 – 40 yaş arasında olmak, A1, A2 veya B sınıfı ehliyetlerden birine sahip olmak, Tercihen erkek olmak.

Şoför alımı için (1 kişi) 20 – 50 yaş arasında olmak, En az İlkokul mezunu olmak, E (C) sınıfı ehliyete, SRC2 SRC4 ve Psikoteknik belgelerine sahip olmak.

Şoför alımı için (1 kişi) 20 – 40 yaş arasında olmak, En az Ortaokul mezunu olmak, Traktör ehliyetine sahip olmak (en az B-F).

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.